Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Adventní kalendář Mixit

Adventní kalendář Mixit je letos historicky největší a nejnabitější novinkami, to už asi víte :) Ale víte, že adventní kalendář Mixit je tu s námi již od roku 2014? Pojďte si s námi připomenout jeho historii! :)

2021 - PŘEDPRODEJ VELKÉHO ADVENTNÍHO KALENDÁŘE MIXIT ZAHÁJEN! První kalendáře budeme expedovat během druhé půlky října. Pozor, do objednávek v předprodeji vkládejte pouze adventní kalendář, produkty ve stejné objednávce bychom vám expedovali až s kalendářem. 

Nový půlmetrový adventní kalendář Mixit je vylepšený po všech stránkách. :-) Čeká na vás více dobrot, více okýnek a více zábavy! Po otevření velkých dvířek adventního kalendáře vás překvapí rovnou 26 okýnek. Na Mikuláše a na Štědrý den si totiž otevřete 2 krabičky s překvapením. Z každé krabičky v kalendáři si navíc můžete sestavovat Mixit betlém, budou vám stačit nůžky a trocha zručnosti. Těšte se na průřez tím nejlepším z naší nabídky - v krabičkách se skrývá müsli, Mixitky, oříšky, kaše, granoly, preclíky, mandle v čokoládě a také dárečky a naprosté novinky - představí se vám např. prémiové Mixitelly z piemontských lískových oříšků, které jsou jemné jako samet...

2020 Velký půlmetrový kalendář  obsahuje to nejlepší z nabídky Mixit a navíc ochutnávku úplných novinek - v některém z 24 okýnek objevíte např. novou sušenku s kouzlem medových perníčků, čeká na vás také sváteční mandlová Mini Mixitella s kokosem a bílou čokoládou. Do kalendáře jsme ukryli speciální dárečky, ale také nové a křehoučké sušenky s čokoládou. Nechybí bestsellery včetně Vánočního mixu, křupavého ovoce, Mixitek a dalších dobrot. Letos s přímo andělským designem!

Pro milovníky našich zdravých tyčinek Mixitek máme letos v nabídce i speciální Mixitkovou variantu kalendáře.


2019 - Mixit rodinka vyrazila ven! Zatímco děti staví sněhuláka, vy loupete okýnka hezky z tepla domova :)


2018 - Mixit advenťák, který má půl metru na výšku! Poprvé v historii jsme také udělali 2 další verze, aby si každý mohl vybrat: speciální bezlepkový adventní kalendář plný bezlepkových dobrot a mixitkový adventní kalendář pro milovníky našich zdravých tyčinek Mixitek.


2017 - Roztomilá zvířatka z lesa těšila po celé Vánoce 2017 děti i dospělé.


2016 - Cibulákový motiv si získal naše i vaše srdce.


2015 - 24 zdravých překvapení zabalených v krásné krabici se zimními a vánočními zvyky. 


2014 - První Mixit adventní kalendář! Po menších porodních komplikacích udělal radost stovkám našich zákazníků. Proto jsme se rozhodli s tímto produktem pokračovat a v Mixit vánoční kolekci si vedle Vánočního mixu a Mikulášského nadělení vybojoval své čestné místo.


Za 7 let své existence udělal Mixit adventní kalendář již spoustu radosti. Podělte se s námi o vaši radost také vy - označte svou fotku hashtagem #mixitvanoce. Ty nejlepší fotky přesdílíme a také po zásluze odměníme ;)

Zpět na všechny články

1 Komentář k článku Adventní kalendář Mixit

Gabriela

Gabriela

Chtěla bych obří dekuji

Odpovědět

Komentář

Další články

0 Košík Nahoru