Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Adventní kalendář Mixit

Adventní kalendář Mixit je letos historicky největší a nejnabitější novinkami, to už asi víte :) Ale víte, že adventní kalendář Mixit je tu s námi již od roku 2014? Pojďte si s námi připomenout jeho historii! :)

2018 - Mixit advenťák, který má půl metru na výšku! Poprvé v historii jsme také udělali 2 další verze, aby si každý mohl vybrat: speciální bezlepkový adventní kalendář plný bezlepkových dobrot a mixitkový adventní kalendář pro milovníky našich zdravých tyčinek Mixitek.


2017 - Roztomilá zvířatka z lesa těšila po celé Vánoce 2017 děti i dospělé.


2016 - Cibulákový motiv si získal naše i vaše srdce.


2015 - 24 zdravých překvapení zabalených v krásné krabici se zimními a vánočními zvyky. 


2014 - První Mixit adventní kalendář! Po menších porodních komplikacích udělal radost stovkám našich zákazníků. Proto jsme se rozhodli s tímto produktem pokračovat a v Mixit vánoční kolekci si vedle Vánočního mixu a Mikulášského nadělení vybojoval své čestné místo.


Za 4 roky své existence udělal Mixit adventní kalendář již spoustu radosti. Podělte se s námi o vaši radost také vy - označte svou fotku hashtagem #mixitvanoce. Ty nejlepší fotky přesdílíme a také po zásluze odměníme ;)

Zpět na všechny články

1 Komentář k článku Adventní kalendář Mixit

Gabriela

Gabriela

Chtěla bych obří dekuji

Odpovědět

Komentář

Další články

0 Košík Nahoru