Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Vím, co jím: 60 dnů aktivně a zdravě s Mixit

Po Vánocích, po lockdownu i po zimě – s Mixit se dostanete do formy raz dva!

Pokud se vám během Vánoc a zimy podařilo nepřibrat ani deko, pasujeme Vás na superhrdiny. Jestli však patříte spíš mezi obyčejné, o něco těžší smrtelníky, nezoufejte! Mixit nabízí celou řadu nejen křupavých produktů, které uspokojí vaše chuťové buňky i ručičku na váze.

Choďte často na procházky, hýbejte se, cvičte doma, nekontrolujte každou hodinu ledničku, nezpustněte… To se to na podzim radilo. Ale ne každý to vydržel, a když přičteme přirozenou tendenci organismu se před zimou trošku zásobit, rozumějte, zakulatit, byl by to skoro zázrak, pokud by jeden nepřibral. Máte toho dost a rozhodli jste se vrátit do formy? Mixit vás nenechá ve štychu!

Na Mixit.cz si můžete namixovat vlastní křupavou nejen snídaňovou směs, do které si přidáváte oříšky, ovoce, semínka a cereálie přesně podle svojí chuti nebo zvolené diety. 

  • Sázíte na bezcukrové stravování? Přidejte si do mixu lyofilizované ovoce. To oproti běžně sušenému neobsahuje jediný gram přidaného cukru ani ničeho jiného. Prostě 100% ovoce. 
  • Ujíždíte si na paleo dietě? Jsou vám k dispozici všechny oříšky v nabídce - 12 druhů a arašídy navrch! 
  • Nezapomeňte také hlídat příjem vlákniny, třeba přidáním  lněného semínka nebo můžete namíchat musli, jehož základem bude místo vloček samá vláknina. 
  • Jste posedlí  proteinem? Mixit také! Můžete do jakékoliv kaše přidat protein, a tak z ní proteinovou udělat nebo sáhnout pro  proteinové čokoládě, která se hodí do všeho. Velkou zásobárnou bílkovin jsou ale arašídy a  dýňová semínka. Nezapomeňte si je do svých směsí přidat v hojném množství!  


6 týdnů zdravě s Mixit

Pokud si nechcete míchat vlastní mix, Mixit vám samozřejmě rád ulehčí práci. Třeba hned na šest týdnů dopředu. Stačí vyzkoušet sadu tří zdravých a křupavých snídaňových směsí v krásných tubusech. Směsi Zažívání a metabolismus, Detox a  Rovnováha můžete koupit samostatně, ale výhodnější je pořídit všechny tři najednou v sadě  6 týdnů müsli zdravě. Ta je ideální pro všechny, kdo nevědí, jak se zdravým životním stylem začít. Zároveň se hodí i pro ostřílené vyznavače wellness, fitness a všechny další matadory zdravého životního stylu, kteří se již po této cestě vydali a mají chuť ji s Mixit ozvláštnit a pochutnat si.

Jaký způsob hubnutí zvolíte je jen na vás, ale díky křupavým dobrotám se nemusíte bát, že byste kvůli dietním omezením neměli co jíst. A můžete si být jistí, že to bude mňamka!

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Vím, co jím: 60 dnů aktivně a zdravě s Mixit


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru