Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Dva tátové mixují pro všechny tatínky

Ahoj, jsme David a Michal Vaníčkovi a třeba nás už tak trochu znáte... Před dvěma lety jsme začali natáčet videa na Youtube a dávat fotky a příběhy na Instagram pod přezdívkou Dva tátové. Proč Dva tátové? Jsme totiž pár a vychováváme svoje dvě dcery-dvojčata Adélku a Marušku. Jak to dva chlapi provedou, že se jim narodí děti? Měli jsme obrovské štěstí a v podstatě i požehnání, naše holky totiž přivedla na svět jedna úžasná žena ve Spojených státech formou náhradního mateřství. Jasně, i tom jsme natočili na náš Youtube hned několik videí - otevřeně, vážně.

Často se nás lidé ptají, jaká byla vlastně její motivace. Sama má tři děti, báječného manžela a cítila, co pro ni rodina znamená, jak ji potomci dělají šťastnou každý den a podobné štěstí chtěla dopřát i někomu, kdo s nějakého důvodu nemůže sám založit rodinu.

A tak se stalo, že jsme před čtyřmi lety i my oslavili náš Den otců, o kterém je vlastně tenhle příspěvek na blogu. Tehdy jsme byli ve Spojených státech a tamější známí, které jsme si udělali během celého dlouhého procesu náhradního mateřství, nás zasypali přáními a drobnými dárky. Od té doby slavíme Den otců poctivě každý rok, trávíme ho společně s dětmi, jedeme na výlet, odpočíváme, bavíme se a o to víc si uvědomujeme, že bez našich dcer bychom táty v podstatě nebyli.

Být rodič, být táta, je nádherné a občas dost drsné. Táta přece nemiluje svoje děti o nic míň než máma, a tak bychom ani v Česku neměli zapomínat na to, co pro nás znamená. Nemusí to být velká oslava, mega výlet, tajná akce. Stačí zpráva, zavolání, nebo třeba společný večer se vzpomínkami? Anebo...?

K příležitosti Dne otců jsme namíchali i svůj vlastní Mixit. Ujíždíme na slaném karamelu, takže volba byla celkem jasná. V naší tubě najdete kuličky slaného karamelu, brusinky a taky pekany.

Prostě si společně připomenete, jak se navzájem máte rádi.

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Dva tátové mixují pro všechny tatínky


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru