Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Hledá se degustátor Mixit Klubu - vyhlášení

Vyhlašujeme degustátory Mixit Klubu! Sešlo se nám přes neuvěřitelných 600 žádostí. Každá byla nápaditá a nesmírně si jich vážíme. Předplatné Mixit je nabité výhodami a každý měsíc také novým překvapením, které pro vás budou postupně odtajňovat naši vybraní degustátoři - pokud nad členstvím stále váháte, můžete se těšit na skvělou inspiraci. A kdo pro vás bude balíčky rozbalovat?


1) Simona - Simkastyle

O dojmy z Mixit Klubu se s vámi podělí na svém youtube kanále Simkastyle. Simona nás zaujala svou tvorbou a láskou k Mixit. Těšíme se, jak jí bude křupat a jak nás i vás inspiruje! :) 

2) Markéta v troubě

Markéta nás nadchla krásnými fotkami, texty u příspěvků a vlastními recepty. Jako maminka čtyřleté holčičky má na pomoc jednoho dalšího degustátora. Více o Markétě najdete na jejím Instagramu. 3) Anička 

Anička pro vás bude rozbalovat balíčky jako zástupce našich fanoušků školou povinných. Zaujala nás originálními nápady, texty u svých fotek a jejich promyšleností. Její tvorbu a nahlédnutí do balíčků Mixit Klubu si můžete prohlédnout na jejím Instagramu @q_annie_q4) Třeba ty?

Jede ti naše zrní a umíš to se slovy a chtěl bys být degustátorem příště ty? Máme pro tebe Mixit Klub členství zdarma a věhlas k tomu. Jako první otestuješ nové balíčky Mixit Klubu a podělíš se o dojmy se světem.

Napiš nám na degustator@mixit.cz, proč bychom měli vybrat právě tebe! Těšíme se! Vše o Mixit Klubu najdeš na stránce www.mixit.cz/klub

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Hledá se degustátor Mixit Klubu - vyhlášení


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru