Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit slaví zlatých 8! 8 let = 8 dárků

Před osmi lety spadlo první zrníčko do tubusu a začal příběh Mixit. Slavíme 8. narozeniny! Za každý rok pro Vás rozbalíme jeden dárek. Od první chvíle mixování milujeme, a tak jsme výroční tubusy samou láskou pozlatili. Nové tubusy se narodily pod rukou našeho grafika Lukáše, kterého jsme za celých 8 let ani jednou neviděli, ale na jeho návrhy se prostě nemůžeme vynadívat. 

Největší dárek: Mixit klub! 

Milujete překvapení, pořádné porce výhod a hlavně Mixit? Přidejte se do klubu předplatitelů. Stačí si vybrat délku členství a nechat se každý měsíc překvapit krabicí plnou dobrot z naší dílny, nebude chybět müsli, křupavé ovoce...víte co, nechte se překvapit. K členství přibalíme slevu 11 nebo 20 %, dopravu zdarma a další dárky. 

2.,3. a 4. dárek ve zlatě!

Pro všechny naše zlaté zákazníky a fanoušky jsme narozeniny pěkně pozlatili.
8 let Mixit, to je 8 nejoblíbenějších ingrediencí v Narozeninovém mixu! Na oslavu do nového zlatého tubusu jsme pozvali křupavé jahody, maliny, banán a borůvky. O zábavu se postará pan kešu a celé to osladí hoblinky hořké čokolády a mix čokoládových křupinek. V menším zlatém tubusu najdete Narozeninové křupavé ovoce. Kdo to rád pěkně po svém, mixovat ve zlaté může müsli, kaši i oříšky a ovoce. 

5., 6., 7. dárek: zveme Vás na drink!

Mixit nově nejen křupe, ale také teče. Vláčně, jemně a proteinově. Osvěžte se Mixit Drinkem, ovocným proteinovým nápojem z našich surovin a ovoce. Rozbalujeme hned tři dárky - tři příchutě. Kakao, Banán a Banán s Jahodou. Porce proteinů, vitamínů a vlákniny v praktickém pytlíku se těší na první zákazníky.  

8. dárek

Mixit originální shaker aneb mixování drinků v barvách mixit.  Chcete vyzkoušet trio našich Drink Mixit příchutí a k tomu shaker? Zkuste náš nový Degustační Drink Mixit.

 

 Bonusový dárek!

Pěkně opeřené video!

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit slaví zlatých 8! 8 let = 8 dárků


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru