Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Výherce soutěže se Surf-tripem

Možná si vzpomenete na začátek léta a naši velkou letní soutěž, kdy jsme do tubusů s Letním mámením schovávali výherní poukazy na nákup našich dobrot. A hlavní výhrou, o kterou jsme hráli, byl zájezd se Surf-tripem. Vítěz Jirka si už pomalu balí svůj neopren, ale před odjezdem jsme mu ještě stihli položit pár otázek.

1) Nejoblíbenější mix?

Je těžké vybrat si úplně ten nejoblíbenější, protože všechny jsou výborné. Z těch již hotových mám rád například mix Dr.Mačatý a nebo velmi rád vzpomínám na Vánoční mix a už se zase těším na Vánoce :-) Musím říct, že v poslední době jsem ale podlehl hlavně kouzlu sušeného ovoce a oříšků. Myslím, že málokde se dají oříšky a sušené ovoce sehnat v takové kvalitě jako právě přes Mixit. Navíc je jich velký výběr, takže ruzným kombinacím se meze nekladou :-)

2) Odkud znáte Mixit a vzpomenete si na svou první objednávku?

O Mixit jsem poprvé slyšel o kamarádů a vzpomínám si, že jsem jej zahlédl v televizi v pořadu Den D. Na svou první objednávku už si bohužel přesně nevzpomínám, ale myslím, že to byla buď nějaká z ovesných kaší a nebo mix Nahoď baťoh.

3) Jak jste se dozvěděl o soutěži se Surf-tripem?

O soutěži se Surf-tripem jsem se dozvěděl z internetových stránek mixit.cz, když jsem se chystal na nové mixování. Soutěž mě zaujala, tak jsem do objednávky přihodil i Letní mix a zkusil štěstí :-)

4) Co si vezmete na svačinu?

Na svačinu si určitě vezmu něco chutného a výživného, co mi doplní energii. Vidím to na několik Mixitek a doplním je nějakým čerstvým ovocem.

5) Už jste někdy surfoval?

Ještě jsem nikdy nesurfoval a jsem zvědavý jak těžký sport to je. Uvidíme jestli objevím to kouzlo jak se svézt na vlně a nebo se budu ve vlnách pouze koupat :-)

6) Zvládnete zároveň surfovat a jíst Mixit?

Jestli zvládnu surfovat, to nevím. Jíst Mixit zvládnu určitě. Ráno si dám na snídani Mixit, abych měl dostatek energie a půjdu zkusit i to surfovaní. A pokud to nepůjde, vrátím se k Mixitu :-)

7) Jak jste objevil výherní los?

Když jsem otevřel balík s "výherní" objednávkou, na první podle jsem tušil, že jeden z tubusů možná skrývá nějaké překvapení. Z přiložené fotky je asi hned jasné proč. Tak jsem jej s napětím otevřel a výherní los byl tam!


Děkujeme za rozhovor a pro další pravidelné soutěže a možnosti skvělých výher sledujte náš Facebook

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Výherce soutěže se Surf-tripem


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru