Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Zavařovačková snídaně

To jsme si to pěkně zavařili hned poránu.. Nemyslíme tím žádný průšvih, ale další recept na domácí müsli, ze kterého budete mít v bříšku jako v pokojíčku. Ukážeme Vám, jak připravit ovesné vločky, aby byly nejen chuťovým pohárkům, ale i oku lahodné. Připravte si i zavařovací pohárky, začínáme!

Variant vločkové snídaně v "zavařovačce" je bezpočet, my Vám ukážeme pro inspiraci tu, která chutnala právě nám.

Co budeme potřebovat na 1 porci? Kromě zmíněné zavařovací sklenice i následující ingredience:

- ovesné vločky (nebo jakékoliv jiné)
- sušené meruňky
- rozinky
- mandle
- arašídy
- kešu

Tuto kombinaci můžete koupit také jako hotový mix.

Dále:

- jogurty (jahodový, vanilkový, čokoládový..)
- čerstvé jablko
- banán

Postup:

Do zavařovačky po vrstvách vložíme vločky, suché plody, čerstvé ovoce a vše prokládáme různými druhy jogurtů. Takto připravená snídaně je nejen jednoduchá, ale lahodí i oku. Poté sklenici vložte do lednice nebo si ji pečlivě uzavřenou přibalte do práce. Ve chvíli hladu nebo chuti bude vždy okamžitě připravená zasytit.

Zavařit si zkrátka může být i příjemným zdrojem energie, vitaminů a vlákniny. Přejeme mnoho zdaru a silný chuťový a estetický zážitek. :)

Zpět na všechny články

1 Komentář k článku Zavařovačková snídaně

Aneta

Aneta

Musli hodně snídají v Anglii, ale řekla bych, že i jinde. Já jsem absolvovala poznávací zájezd do Pobaltí a tam se takhle jí http://www.redoktravel.cz/poznavaci-zajezdy/62-pobaltske-staty/vyhledavani/?typy=Pozn%C3%A1vac%C3%AD+z%C3%A1jezdy&lokalita=62

Odpovědět

Komentář

Další články

0 Košík Nahoru