Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Hromadná sleva

Líbil se Vám náš program hromadných slev až 7 % pro velké objednávky třeba do práce pro kolegy nebo Vaše známé a kamarády? Nám také, a proto jsme dlouho přemýšleli, jak zvýhodnění dopřát i těm, kteří objednávají menší zásilky. Již od počátků našeho mixování jste si přáli věrnostní nebo jiný cash back program, a tak jsme tu s ním! Spojuje výhody hromadné slevy i našich dřívějších narozeninových slev. Na své si přijde opravdu každý milovník Mixit. A jak funguje? Je to jednoduché a jak jste u nás zvyklí, naprosto transparentní ;)

Za jakoukoliv objednávku do 1500 Kč dostáváte automaticky 2 % z hodnoty zboží na svůj další nákup. Nad 1500 Kč získáte 3 %, nad 3000 Kč 5 % a nad 4500 Kč dokonce 7 % v kreditech na svůj další nákup.

Platnost kreditů je 3 měsíce od nákupu, takže máte dost času si nasyslit :)

Kredity budou k Vašemu zákaznickému účtu připsány v okamžiku přijetí platby za objednávku na náš účet. To může třeba u dobírky pár dnů trvat, čili prosíme o trpělivost. O připsání kreditů Vás budeme informovat emailem.

Počet kreditů a jejich platnost zjistíte Ve svém zákaznickém účtu po přihlášení.

Více se dozvíte v Podmínkách věrnostního programu

0 Košík Nahoru