Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

4 + 1 mikulášský tip na nadílku pro děti (i rodiče)

Zdroj: fresh.iprima.cz 4. 12.


Z Mikulášské nadílky od Mixitu se kil navíc bát nemusíte, pronese se jen Mikuláši

Sladkou pochoutku si jako odměnu na Mikuláše zaslouží úplně všichni, kdo byli hodní. Bez rozdílu pohlaví, věku i stravovacích návyků. Proto se Mikuláš od Mixit vybavil takovým Mikulášským nadělením, po kterém zůstanou linie štíhlé a chuťové buňky spokojené. Ocení ho prostě zmlsaní junioři i striktní dietáři. A to, i když sáhnete po obřím adventním kalendáři s tím nejlepším z nabídky Mixit.cz.

Mikulášské nadělení

Sladké datle a fíky, výběr z nejoblíbenějších oříšků, brusinky a physalis . Mixit si pro své Mikulášské nadělení připravil absolutní top ze své nabídky. Tubus s vánočním motivem nacpaný po okraj oříšky a lyofilizovaným ovocem bude i letos dochucovat předvánoční čas. A nejen dochucovat, Mikulášské nadělení sladce a vánočně také voní.

Adventní kalendáře

Adventní kalendáře jsou na tom s ohleduplností vůči linii podobně jako mikulášská nadílka. Letos si můžete vybrat ze dvou variant. První kalendář ocení hlavně chroničtí svačinkáři, protože je celý mixitkový. V každém okénku vás čeká jedna müsli tyčinka Mixitka a Mixit garantuje, že během adventu zvládnete ochutnat kompletní mixitkovou nabídku, včetně letošních novinek. Druhý kalendář je prostě obří. A je pro fanoušky Mixitu jako dělaný, protože v něm postupně budete odhalovat to nejlepší ze sortimentu Mixitu a novinky k tomu – letošní nejnovější Mixitky, evergreeny v podobě nejprodávanějších müsli a kaší, Mixit drinky a letos i Minimixitelly!0 Košík Nahoru