Máme poslední kusy Adventních kalendářů! Neváhejte s nákupem. TIP: vánoční kolekce s novinkami

Slavíme světový den štědrosti. Do pátku 3.12. zdvojnásobíme namixované dobré skutky.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Co tatínkům ke DNI OTCŮ

Zdroj: lifestylenews.cz 16. 6. 2021


Každou třetí červnovou neděli si připomínáme, jak důležitou roli hrají tatínkové v našem životě… Překvapte toho svého a 20. června ho potěšte milým dárkem. Dáme vám tipy, čím mu uděláte radost!

Čokoláda, která voní a chutná po whisky, je nejnovější přírůstek v nabídce čokoládovny Ajala. Zachutná milovníkům kouřových chutí. Koupíte na www.ajala.cz za 125 Kč.

Barevné ladění i vzory povlečení Frida z kolekce Nordic vychází, jak název napovídá, ze skandinávského stylu. K dokonalosti už stačí jen severská detektivka. Na Kvalitex.cz za 699 Kč.

Milovníci kávy a etické módy ocení tričko ze 100% organické bavlny pěstované bez použití chemických pesticidů a hnojiv. Cílem značky Dedicated je také zajistit slušné pracovní podmínky pro farmáře a další pracovníky.

Na EtikButik.cz za 890 Kč.

Kvalitní nádobí z vícevrstvé nerezové oceli od české firmy Fabini budou používat ještě vaši potomci, vzkazuje všem otcům Jan Fabini, zakladatel značky. Pánev z 5vrstvého nerezu skvěle vede teplo a posouvá zážitek z vaření na nový level.

Pánev Neta, na fabini.cz za 1899 Kč.

Tahle dárková sada to za vás řekne pěkně po chlapsku. :) Nabušená krabice obsahuje poctivý degustační průřez Mixit dobrotami a k tomu nechybí královská zlatá lžíce a miska z karlovarského porcelánu. Nejen tátové si pochutnají na výrazné chuti vypečených oříšků s chilli a medem, s lanýži nebo s medvědím česnekem. Čtveřici oříškových tubusů uzavírá mix oříšků z domácí udírny. V dárkové sadě najdete také dvě vypečené granoly – Piňa colada a slaný karamel!

Na www.mixit.cz za 969 Kč.

0 Košík Nahoru