Udělejte radost ženám. V pondělí 8.3. mají svůj mezinárodní den. 

Prohlédněte si celou VELI-KOKO-NOČNÍ kolekci.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Čokoláda na Valentýna? Zkuste letos ty originální z Mixitu!

Zdroj: protisedi.cz 27. 1.


Čokoláda na Valentýna může být nuda, může to být klišé, ale taky to může být pořádná bomba.

Když sáhnete po nějaké neobvyklé, krásné, kvalitní, no prostě neodolatelné. Na Mixitu koupíte před Valentýnem čokolády plné lyofilozovaného ovoce (a ovoce plné čokolády), valentýnský mix s růžovou čokoládou, nejroztomilejší balení dárkových Minimixitell a valentýnskou novinku – čokoládovou kolekci!

Čoko kolekce pro netradiční klasiky
A začněme rovnou novinkou – mini čokoládami! Najdete v ní tři úplně nové čokoládičky, jak jim pracovně říkají v Mixitu. To protože jejich klasické čokolády mají 250 gramů, zatímco každá čokoládička “jen” 50 gramů, což je ale pořád slušná porce.
V nabídce najdete tři vymazlené druhy:
Ořechovou nálož mléčné čokolády s pekany, pistáciemi, kešu a para ořechy
Obzvláště fotogenickou bílou čokoládu se šťavnatým červeným rybízem a borůvkami
Rafinovanou hořkou s lyofilizovaným pomerančem a kokosem

A těšit se můžete jako u všech Mixit čokolád na to, že funguje jako elixír štěstí. Protože kvalitní čokoláda prý pocity štěstí navozuje…

Mini čokolády 79 Kč/ks. Složení: Hořká s kokosem a lyo pomerančem (50 g), Bílá s červeným rybízem a borůvkami (50 g), Mléčná s ořechy (50 g).

Romantické uzobávání
Ale pokud se vám i tahle čokoláda zdá na Valentýna jako klišé, tak co to obrátit a dát (si) lyofilizované ovoce v čokoládě? Mixit namočil do hořké čokolády maliny, jahody a borůvky, do mléčné čokolády černý rybíz a oříšky a vylepšil je ještě malinovým a jahodovým prachem. Výsledkem je zobací mix, který zmizí rychleji než ta lahev bublinek, která se k němu hodí.

Křupavé ovoce a ořechy v čokoládě, 129 Kč, 180 g. Složení: černý rybíz v mléčné čokoládě, lískové oříšky v mléčné čokoládě, mandle v mléčné čokoládě, borůvky v hořké čokoládě s jahodovým prachem, jahody v hořké čokoládě s jahodovým prachem, maliny v hořké čokoládě s malinovým prachem, koupíte zde: https://www.mixit.cz/produkt/krupave-ovoce-a-orechy-v-cokolade

Elixír (z) lásky v nejromantičtějším tubusu
A jako každý rok nebude chybět ani nabídka pro romantickou až afrodiziakální snídani – müsli mix Elixír (z) lásky. Letos v nádherném tubusu od Tomski&Polanski, který chuť na lásku vyloženě vyvolává. A protože čokoláda nejen že vyvolává pocity štěstí, ale je prý i afrodiziakum, najdete ji samozřejmě i v Elixíru. A to ne obyčejnou (copak Mixit dělá něco obyčejného?), ale růžovou čokoládu ruby z přirozeně růžových kakaových bobů. Po jejím boku věrně čekají jahody, maliny, guarana a borůvky v mléčné čokoládě.

Elixír (z) lásky, cena: 219 Kč, Složení: ovesné lupínky, ječné vločky, kukuřičné lupínky v bílé čokoládě, čokoláda Ruby, plátky jader mandlí, borůvky v hořké čokoládě s jahodovým prachem, lyofilizované jahody, lyofilizované maliny, mleté semeno guaranyValentýnskou nabídku koupíte na www.mixit.cz

0 Košík Nahoru