Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Dárky z lásky na Mixitu oživí Valentýn i MDŽ. A letos poprvé i s ovocem v čokoládě!

Zdroj: zena-in.cz 30. 1.


Jahody v čokoládě jako valentýnský dárek? Na mixit.cz žádný problém. Kromě nich najdete ve valentýnském zobacím mixu ještě černý rybíz, maliny a borůvky. Protože když se jednou Mixit vrhne na ovoce v čokoládě, tak použije všechny své nejsilnější zbraně. A mimochodem, ocení ho všechny ženy i na MDŽ! A pokud hledáte tip na valentýnskou snídani, tak je připravený už tradiční Elixír (z) lásky, letos vylepšený o rafinované borůvky v hořké čokoládě a jahodovém prachu.

Mixit letos připravil takové valentýnské bomby, že odhadujeme, že budete chtít slavit Valentýna, i když jste jeho zapřísáhlí odpůrci nebo jste single. Vlastně nejhorší to budou mít ti v páru, kteří je opravdu budou muset darovat. Ale snad se obdarovaný nebo obdarovaná podělí...

Lyofilizované ovoce v čokoládě

Vezmete to nejoblíbenější lyofilizované (mrazem sušené, tedy úžasně křupavé a voňavé) ovoce z nabídky MIXIT.CZ a to ponoříte do jejich prověřené hořké a mléčné čokolády. Výsledkem jsou slaďoučké kousky, které se na jazyku nejdřív začnou rozplývat a nakonec neodolatelně křupnou. Víte jak je to s mandlí a krémem v Rafaellu? Tak tohle je mnohem lepší! Ovoce v Mixitu ještě doplnili lískovými ořechy a mandlemi v čokoládě, aby byl křupavý zážitek ještě větší. Prostě ideální malý dárek z lásky, který potěší, ať už ho věnujete k Valentýnu, k MDŽ nebo kdykoliv jindy.

Čokozábal 180 g

(129 Kč)

Složení: lyofilizované ovoce v mléčné a hořké čokoládě (jahody, maliny, černý rybíz, borůvky), pražené mandle v mléčné čokoládě, pražené lískové oříšky v mléčné čokoládě

Elixír (z) lásky

Už tradiční mix, který oživí (nejen) valentýnské ráno, je stejně jako v minulých letech plný afrodiziakální guarany. K ní letos přibyla hromada ovocné čokolády, která obsahuje prach z oblíbeného lyofilizovaného ovoce a úplnou novinku - lyofilizované borůvky v hořké čokoládě a jahodovém prachu. To všechno je samozřejmě doplněné o spoustu zrní, křupavé mandle a celé je to navíc zabalené do nejromantičtějšího tubusu v dějinách od ilustrátorů Tomski&Polanski.

Elixír (z) lásky 580 g

(219 Kč)

Složení: ovesné lupínky ovesné křupavé, ječné vločky, kukuřičné lupínky v bílé čokoládě, mandle, ovocná čokoláda s jahodami, malinami, ostružinami a černým rybízem, lyofilizované borůvky v hořké čokoládě s lyofilizovaným jahodovým prachem, lyofilizované jahody, lyofilizované maliny, drcené semeno guarany

A nezapomeňte, oboje se výborně hodí i jako dárek na Mezinárodní den žen nebo MDŽ! Nabídka bude na mixit.cz dostupná od konce ledna. Elixír z lásky je v prodeji do vyprodání zásob, ovoce v čokoládě bude ve stálé nabídce.

Více na MIXIT.CZ

0 Košík Nahoru