Poprvé v ČR! 100% Křupavé sýry od Mixit ve 3 variantách

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Degustační snídaně nově na Mixitu

Zdroj: primazena.cz 1. 6.


Degustační večeři už vám nabídne spousta restaurací, ale degustační snídaně, to je úplná novinka a najdete ji od června jen u Mixitu. Každý toastík si nově můžete namazat jinou delikátní příchutí oříškových krémů díky úplné novince - degustačnímu balení MiniMixitell!

Opáčko na začátek. Co je to Mixitella? Mixitella je superpoctivý krém z arašídů a oříšků (lískových, kešu nebo kokosu), který neviděl palmový tuk, zato obsahuje až 80 % oříšků a ten zbytek jsou samé dobré věci - čokoláda, lyofilizované ovoce, koření…

Ale dosud měly Mixitelly jeden velký problém. Vždycky, když už jste si mysleli, že máte ochutnané všechny, přidal Mixit nějakou novou, která byla ještě lákavější než ty předcházející. A vy jste chtě nechtě museli zase objednávat a zkoušet nové. Jenže mezitím jste nějak pozapomněli, jak vám chutnala ta předchozí, a tedy najít si favorita bylo zhola nemožné.

A proto Mixit přišel s báječným degustačním balením. Původně bylo myšlené jako dárek, ale už první testující, členové klubu Mixit , kteří je dostali v předpremiéře, hlásí, že Mixit udělal jejich rána barevnější, zábavnější a chutnější. Takže je zjevně nevěnovali dál…

Pro všechny bude degustační set MiniMixitell dostupný na od června. Najdete v něm všech osm Mixitell z nabídky o hmotnosti 25 g za 189 Kč.

V degustačním balíčku najdete arašídové a oříškové krémy Mixitelly v těchto příchutích:

• Kešu s bílou čokoládou a kakaovými boby + 11 druhů koření a bylin

• Kešu s hořkou a bílou čokoládou + 24 druhů koření a bylin

• Arašídy s hořkou čokoládou Uganda

• Arašídy s mléčnou čokoládou

• Lískový ořech s mléčnou čokoládou a proteinem

• Kokos s bílou čokoládou

• Arašídy s bílou čokoládou a jahodami

• Arašídy s bílou čokoládou, karamelem a solí

0 Košík Nahoru