Vítáme v nabídce Veli-koko-noční MIX v novém tubusu a naše milovaná vajíčka

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

JAK NA HOME OFFICE

Zdroj: Moderní Řízení 22. 4.


Možnost volby práce z domova měli někteří zaměstnanci i u českého výrobce müsli Mixit. Na konci března docházeli na pracoviště kancelářští pracovníci jen v případě potřeby. „To samozřejmě nešlo u výroby a expedice, kde jsme si proto nastavovali zvýšená hygienická opatření a hlavně jsme sestavovali pracovní režim tak, aby se pracovníci z různých stanovišť a směn vůbec nepotkávali a byli oddělení,“ vysvětluje zakladatel společnosti Martin Wallner.

S přesunem některých jednání do virtuálního světa v Mixitu problém neměli. „Tohle je docela srandovní, protože v době, kdy se na internetu už dávno řešilo, jestli pro týmové porady je lepší Zoom, Teams nebo jiný typ videokonference, my to zvládali pořád stejně – s telefonem, e‑mailem a velmi výjimečně se na chodbě na dostatečnou vzdálenost potkali. První videokonferenci jsme měli až na konci března, a to i kvůli tomu, abychom se vůbec viděli,“ uvádí Wallner. „Ale myslím, že až vše skončí, uvidíme se zase rádi na poradách a probereme i ty věci, které teď trochu odsunujeme, protože nejsou tak důležité, abychom je řešili po telefonu. Naopak bez zbytečných schůzek s třetími stranami a po odřezání balastu je naše práce efektivnější a zbývá čas i na věci, které jsme odkládali,“ dodává.

0 Košík Nahoru