Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Kancelářsnů.cz: Nemáte čas se v práci najíst? Nestíháte doma snídat?

Zdroj: Kancelářsnů.cz 5.11.2014


Nemáte čas se v práci najíst? Nestíháte doma snídat?

Opakovat, že pro dobré zažívání a zdravý životní styl, je pravidelné stravování nesmírně důležité, nemá téměř smysl. V dnešní uspěchané době a při náročném pracovním vytížení je totiž běžné a pochopitelné, že se vám občas (ne-li často) stane, že na přípravu jídla či jídlo samotné není čas. Co s tím? Máme 5 šikovných tipů.

Když není čas na jídlo

Tip 2: Mixit – pestrost dle vašeho přání

Pokud nechcete zůstat pouze u ovesných kaší a toužíte po větší pestrosti, mohla by vás nadchnout nabídka značky Mixit. Kromě bohaté základní nabídky produktů zde máte tu výhodu, že si můžete nechat vyrobit směs na míru. Prostě si poskládáte ingredience podle své chuti. V eshopu naleznete vysoce kvalitní müsli, kaše, sušenky, čokolády i suché plody. Nabídka je tak pestrá a zdravá, že nebudete vědět, co si vybrat.
A pokud patříte právě mezi ty nerozhodné, vyberte si například sadu Degustační mix a pak už jen vychutnávejte. Možná se dokonce začnete těšit na chvíle, až nebudete mít čas jít na běžný oběd.

0 Košík Nahoru