Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Krásná.cz: Březnový Brandooz box opět nezklamal!

Zdroj: Krásná.cz 7.4.2014


Březnový Brandooz box opět nezklamal!

Březnový brandooz box opět nezklamal, takže ten, kdo si ho stihl objednat včas, byl překvapen hned deseti novými produkty!

Boxy s kosmetikou zaznamenaly v naší zemi velký úspěch a není tomu jinak ani u boxů s jídlem. Brandooz box v krásně vyladěné krabičce přináší každý měsíc zdravé novinky ze světa jídla a jeho fanoušci každým dnem přibývají. Já jsem vyzkoušela ten březnový a musím říct, že to byla vážně pecka! :-)

Mixit Maxisměs fík

Tento výrobek mi naopak opravdu sedl a rozhodně uvažuji o koupi velkého balení! Mixit je už celkem známá a kvalitní značka, která si rozhodně zaslouží pozornost. V této směsi byly čokoládové lupínky, plátky mandlí, fíků, datlů a mnoho dalšího. Přidávám malý tip na zdravou snídani:

Ingredience: Mixit Maxisměs fík, neslazený bílý jogurt, jeden čerstvý banán, několik kuliček hroznového vína, lžíce medu, strouhaný kokos

Postup: Jednu polévkovou lžíci medu rozmíchejte v misce s bílým jogurtem a libovolným množstvím strouhaného kokosu. Banán nakrájejte na malé kousky, hroznové víno odpeckujte a přidejte do vytvořené směsi. Nakonec přidejte Maxisměs fík a užijte si pořádně zdravou snídani. Ideálně si k tomu dejte ještě sklenku pomerančového džusu nebo zelený čaj.

0 Košík Nahoru