Poprvé v ČR! 100% Křupavé sýry od Mixit ve 3 variantách

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Marketing Sales Media: News

Zdroj: Marketing Sales Media 11/2014


NEWS

Tento týden proběhne v Harrachově mistrovství světa v letech na lyžích, se kterým se pojí i marketingové aktivity některých firem. Například po čerpacích stanicích sítě OMV se pohybují hostesky, které mj. nabízejí vstupenky. Otázka je, jestli to není tak trochu danajský dar. To Adidas už se chystá na jiný sportovní svátek. Lokální on-line kampaň spojenou s červnovým mistrovstvím světa ve fotbale připravuje s agenturou Concept One. 
Snad bude mít fotbal na sociálních sítích stejný úspěch jako hokej během olympiády. Stal se nejčastěji zmiňovaným olympijským sportem. 
A to hokejisté z olympiády nepřivezli kromě ostudy vůbec nic. Vyhledávač Seznam.cz zavádí široké náhledy stránek. 
Některé přirozené výsledky vyhledávání navíc obsahují rychlé odkazy, které vedou na nejdůležitější podstránky vybraného webu. Zajímalo by nás, kolik uživatelů Seznamu to ocení. Větší úspěch bude mít asi nová verze webu Mixit.cz. Firma díky ní konečně mohla zavést novou produktovou řadu (sušenky) a spustit míchání pytlíků do kapsy. Nový web navíc mírně zvýšil konverzní poměr a průměrnou hodnotu objednávky. A z toho se zase radují jeho zakladatelé. Snaha zaregistrovat si ochrannou známku „Jamieson“ naopak podle zahraničních zdrojů příliš nepotěšila skupinu Pernod Ricard. 

0 Košík Nahoru