Máme poslední kusy Adventních kalendářů! Neváhejte s nákupem. TIP: vánoční kolekce s novinkami

Slavíme světový den štědrosti. Do pátku 3.12. zdvojnásobíme namixované dobré skutky.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mikulášská nadílka od Mixitu je opravdu obří dobrota | Uvařím

Zdroj: uvarim.cz 15. 10. 2021


Mikulášská nadílka od Mixitu je opravdu obří dobrota

Snídaňový i svačinový expert Mixit ani letos o Vánocích nezapomíná na nadílku v podobě adventního kalendáře pro všechny, kdo do Štědrého dne odpočítávají minuty, i pro ty, kdo už několik let nezažili pořádné těšení na Ježíška. Kromě něj si můžete vybrat hned ze tří ořechových nadílek - pro andílky, ďáblíky a třetí pro svatoušky!

Půlmetrové těšení na Štědrý den

Více okének než ten od Mixitu nemá žádný jiný. Mixiťáci letos vyrobili půlmetrový kalendář s dvaceti šesti okénky, který je zároveň největším adventním kalendářem v historii Mixitu a jedná se o kombo jejich nejlepších chutí. A k čemu těch dvacet šest dobrot? Na Mikuláše a na Štědrý den si můžete vychutnat hned dvojitou dávku ořechové nadílky, a zpříjemnit si tak nekonečné čekání na ten nejlepší den v roce. V kalendáři na vás čekají mimo jiné vtipné kaše, preclíky, granoly, ale také úplné novinky. Vydejte se s Mixitem na vánoční jízdu plnou chutí a držte si kulichy. S tímhle kalendářem nemůže být pochyb o tom, že advent je tím nejkrásnějším obdobím roku. A sloužit bude i snědený - každý ze 26 šuplíčků se totiž promění (s použitím nůžek a trochy zručnosti) v postavičku nebo předmět z betlému. Velký adventní kalendář od Mixitu, 1383 g. Seženete na www.mixit.cz za 1 199 Kč. Jeho přesné složení je tajemstvím, které objeví jen ti praví mlsouni.

To je ale nadělení!

Jak všichni víme, hodné obdarovává Mikuláš s andělem a čert je vždycky poblíž. Tahle trojice se letos zastavila i v Mixitu a nechala tu tři různé mixy. Mikulášské nadělení je plné typicky vánočního sušeného ovoce (baby fíky, medový banán, datle…) a spousty oříšků. Rodinné návštěvy či večery u pohádek budou s tímto vánočním mixem na stole ještě příjemnější než kdy dřív. Mikulášské nadělení, 400 g, 209 Kč. Složení: Sušené datle, medový banán, sušené fíky, pražené arašídy, klikva (brusinka kanadská), kešu, mandle, vlašské ořechy, sušený physalis, para ořechy.

Přímo nebeská kombinace chutí na vás čeká v andělském nadělení, které je plné ořechů ochucených a ovoněných aromatem Vánoc - skořicí, hřebíčkem, badyánem, vanilkou a na jazyku vás polechtá i chuť karamelu. Vánoční nálada je garantována! Andělské nadělení, 280 g, 189 Kč. Složení: Vánoční ořechy z pece, pražené mandle v bílé čokoládě, jádra mandlí pražená, kakaové polštářky, náplň s čokoládovou příchutí, kokosové plátky, medový banán. Nadílku letos dostanou i ti, kteří přes rok dělali lumpárny. Mixit pro všechny zlobily totiž vymyslel speciální odměnu v podobě Čertovského nadělení. Jedná se totiž totiž o směs ořechů ze samotného pekla! Některé oříšky jsou zabalené do čokoládového županu, takže připomínají opravdové uhlí. Tohle uhlí ale rozhodně není jen pro ty neposlušné. Tento po čertech dobrý mix v předvánočním čase jistě oceníte – obzvlášť v období, kdy je ujídání cukroví zakázáno. :)

Čertovské nadělení, 400 g, 229 Kč. Složení: Mandle v hořké čokoládě s černým prachem, lísková jádra v hořké čokoládě s černým prachem, plátky banánu obalené v medu, vlašská jádra v hořké čokoládě a skořici, plátky kokosu, mandle (celé), vlašské ořechy – jádra půlená, arašídy. Zkrátka ať už sháníte nadílku pro andílky nebo malé ďáblíky, Mixit vás nenechá ve štychu!

0 Košík Nahoru