Adventních kalendářů už moc nezbývá! Neváhejte s nákupem. TIP: vánoční kolekce s novinkami

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit nově nejen křupe, ale i teče! Vyhrajte degustační Drink Mixit & Shaker

Zdroj: zena-in.cz 27. 8.


Že to není Mixit, když tam není zrní? Omyl, všechny tři drinky jsou ze surovin, které z Mixitu znáte, jen by vás možná nenapadlo, že z nich jde udělat pití. Drinky jsou totiž plné proteinu, lyofilizovaného ovoce (nebo kakaa) a vlákniny, a díky tomu fungují jako skvělá sváča. Stačí zalít vodou nebo mlékem a máte nadupané smoothie, ať už jste kdekoliv.

Že si s Mixitem zakřupete, to je známá věc. Ale zkoušeli jste někdy jejich lyofilizované ovoce dát třeba do mléka nebo přidat do smoothie? Ne?

Tak je dobře, že to v Mixitu vyzkoušeli za vás a zjistili, že je to bomba v pití stejně jako v tubusu. Lyofilizoané ovoce totiž chutná po namočení skoro jako čerstvé a dá se jako čerstvé používat - není totiž slazené a díky šokovému sušením mrazem si ponechává maximum chutí i výživných látek. K němu přidal Mixit ještě spoustu proteinu a vlákniny, abyste při tom popíjení mohli říkat: „Jasně, že to piju denně, vždyť je to zdravé!” A přitom se smát pod vousy, že Mixit drinky pijete stejně hlavně proto, že jsou tak dobré.

Na výběr máte na začátek ze tří příchutí Mixit drinků.

Pojďte s Mixit na Drink!

Zapojte se do soutěže, ve které 3 z vás vyhrají degustační Drink Mixit & Shaker!

0 Košík Nahoru