Vítáme v nabídce Veli-koko-noční MIX v novém tubusu a naše milovaná vajíčka

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit slaví 10 let a mixuje dárky do tubusů vděčnosti

Zdroj: protisedi.cz 24. 5.


V Mixit slaví v květnu 10. narozeniny, proto nadělují ten nejlahodnější mix ve své historii. Chutná jako všechno štěstí a radost, co kdy v Mixit díky svým zákazníkům zažili. Pro své věrné a mlsné fanoušky namixoval luxusní cereální mix a k němu křupavý mix z toho nejpopulárnějšího lyofilizovaného ovoce. Prostě jen to nejlepší a jen do vyprodání dárkových zásob!

V Mixit vědí, že bez svých milých mlsných zákazníků a pomocníků by se 10 let dočkali jen stěží, proto se snažili ke svým narozeninám namixovat směsi, které chutnaji jako koncentrované štěstí. A všechny dárky si zákazníci mohou rozbalit na speciální stránce www.mixit.cz/narozeniny.

Najdou tu Jubilejní mix vytvořený speciálně ke kulatinám. V něm ochutnají to nejlahodnější z desetileté nabídky: lyofilizované borůvky, banán, kešu ořechy, čokoládové křupinky se slaným karamelem, kukuřičné lupínky v bílé čokoládě… Mix je vlastně taková koncentrace dobrot, které ostatní směsi spíše dochucují. Zde však nenajdete téměř nic jiného.

Jubilejní mix, 209 Kč, 500 g, složení: pšeničné lupínky, čokoládové pecičky hořké, vláknina, borůvky v hořké čokoládě s jahodovým prachem, křupinky se slaným karamelem, pšeničné kuličky, kukuřičné lupínky v bílé čokoládě, kukuřičné lupínky, kokosové plátky, jádra kešu ořechů, kukuřičné lupínky v mléčné čokoládě, kukuřičné lupínky, lyofilizovaný banán, lyofilizované maliny, lyofilizované jahody.

Jen po dobu oslav (které potrvají až do července) bude v nabídce i Narozeninové křupavé ovoce. Právě s křupavým lyofilizovaným ovocem Mixit před 10 lety přivábil nejvíc mlsných jazýčků. A přesvědčení, že mrazem sušené je druhé nejlepší ovoce hned po tom čerstvém, se v Mixitza 10 let nezměnilo. Součástí lyofilizovaného ovocného mixu jsou nejoblíbenější druhy, které si zákazníci do vlastních mixů přidávají: banán, jahody, maliny, ostružiny, švestky a dračí ovoce.

Narozeninové ovoce, 169 Kč, 70 g, složení: banán, švestka, jahody, maliny, ostružiny, pitahaya.

Oba výroční mixy si můžete nechat doručit ve speciálním tubusu vděčnosti, který vznikl jako poděkování pro všechny, kdo s Mixit mixují jako jedna rodina. Na něm jsou vyobrazení všichni hrdinové, kteří Mixitu během celé historie včetně aktuální koronavirové krize pomáhali, aby se zrní dostalo k zákazníkům. Během té Mixit se svými zákazníky přispěl produkty v hodnotě 950 000 Kč v rámci charitativního projektu Müslíme na lékaře. Zároveň od listopadu 2019 se zákazníky vybral dalších 600 000 Kč pro 13 různých charitativních projektů v rámci kampaně Mixování dobrých skutků, které si zákazníci mohou přimíchat do tubusu při nákupu.

Mimochodem: Do tubusu vděčnosti si můžete nechat namixovat i jakýkoliv svůj vlastní mix.

0 Košík Nahoru