Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit slaví narozeniny. Soutěžte o limitovaný narozeninový mix a zobání k tomu!

Zdroj: rodice.com 27. 5. 2021


Mixit slaví narozeniny. Soutěžte o limitovaný narozeninový mix a zobání k tomu!

11. narozeniny slaví Mixit akcí „Doprava za 11 Kč“ a spoustou nových produktů. A o některé z nich si můžete zasoutěžit!

Mixit.cz se narodil v květnu roku 2010 ve sklepě jednoho vinohradského činžáku. Už po pár měsících mu ale sklep byl malý a své mixážní pulty přesunul sice opět na pražské Vinohrady a zase do sklepa, ale tentokrát už většího. První denní světlo uviděl až po přesunu na Prahu 4 v roce 2012, kde je dodnes a dodnes odsud chrlí nové křupavé a křupací lahůdky od müsli a kaší, přes křupavé mrazem sušené ovoce a drinky až po neodolatelné slané oříšky s kořením a spoustu dalšího.

Ke svým 11. narozeninám, které slaví tento týden, má pro zákazníky speciální dárek – dopravu jen za 11 Kč na všechny objednávky. A k tomu namixoval spoustu nových produktů a mezi nimi speciální narozeninový mix z 11 nejoblíbenějších surovin za 11 let historie Mixit. A o ten si můžete zasoutěžit!

Stačí si tipnout, která ingredience je na mezi zákazníky vůbec nejoblíbenější:

a/ maliny

b/ kešu

c/ jahody

A k narozeninovému Mixu vám přibalíme navíc ještě úplnou specialitku – uzené kokosové plátky . Že nevíte, co si pod tím máte představit? Tak soutěžte a ochutnejte!

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 6. června 2021!

0 Košík Nahoru