Poprvé v ČR! 100% Křupavé sýry od Mixit ve 3 variantách

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit – vítězka Masterchefu Kristína a další celebrity vám namixovaly snídani

Zdroj: cysnews.cz 15. 12.


Mixit – vítězka Masterchefu Kristína a další celebrity vám namixovaly snídani

Mixit křupavé snídaně milují obyčejní smrtelníci i neobyčejné celebrity. Svůj mix tak vytvořila závodnice rallye Olga Roučková, trojnásobný mistr světa ve sportovním lezení Adam Ondra a nejnověji vítězka Masterchef Česko 2019, Kristína Nemčková.

Že jsou celebrity taky jenom lidi a jejich mixy se hodí pro všechny, se můžete přesvědčit na Mixit.cz.

Kristína Nemčková ve svých šestnácti letech stala celosvětově nejmladší vítězkou soutěže Masterchef, je vyhlášená svými kulinářskými upgrady. Vylepšit neboli upgradovat se podle ní dá úplně všechno, třeba i snídaňový mix. Aby to dokázala, namixovala speciální novinku:

#Upgrade mix od Kristíny Nemčkové. Ten obsahuje vychytanou kombinaci křupavých mrazem sušených višní, pomeranče a physalis, růžové čokolády a pečených pistácií, to vše zabalené do medového nádechu. Chuťový zážitek mixu podtrhuje voňavý kardamom a skořice. Mix je zároveň křupavý i jemný, sladký i kyselý, prostě #upgrade k dokonalosti!

Upgrade mix od Kristíny Nemčkové na Mixit.cz 425 g za 199 Kč.

Složení: pečené vločky, pšeničné pukance medové, kukuřičné lupínky v bílé čokoládě, čokoláda Ruby, loupaná jádra pistácií, lyofilizované višně, lyofilizovaný pomeranč, lyofilizovaný physalis, kardamom mletý, mletá skořicová kůra

Adam Ondra se mezi deset nejlepších lezců světa dostal ve svých dvanácti letech. A jeho kaše mezi nejprodávanější na Mixitu během jediného týdne. Je totiž naprosto výborná, ale zároveň je namixovaná tak, aby do jídelníčku zapadla i špičkovému sportovci. Kterým Adam rozhodně je, když se díky němu musela posunout celá klasifikace lezení na obtížnost. Horolezeckou kaší si však šplhnete nejen u sportovců. Je bez lepku, obsahuje proteinovou čokoládu a dochucená je křupavými pekany, mangem a mrazem sušeným pomerančem. Prostě úplná chuťová euforie.

Fitness kaše Adama Ondry na Mixit.cz 400 g za 209 Kč.

Složení: rýže, proteinová čokoláda, prášek z kokosového mléka, kokosová mouka, jádra pekanových ořechů, sušené mango, vláknina z kořene čekanky, loupané konopné semínko, lyofilizovaný pomeranč

Olga Roučková je vrcholová závodnice, která jako první Češka dokončila rallye Dakar. Pro Mixit vytvořila naspeedovaný mix, který pomůže doplnit zdravé palivo i vám. V jejím Fitness Mixu dřímá bezlepková energie z křupavého ovoce, hořké čokolády, superpotraviny quinoi a z rýžových křupinek, se kterým se do nového dne perfektně nastartujete!

Fitness Mix Olgy Roučkové na Mixit.cz 325 g za 179 Kč.

Složení: ovesné vločky bezlepkové, rýžové lupínky, Quita křupinky, sušená jablka, lyofilizované višně, loupané konopné semínko, čokoládové hobliny hořké, pufované amarantové perličky, lyofilizované borůvky, lyofilizované granátové jablko.

0 Košík Nahoru