Adventních kalendářů už moc nezbývá! Neváhejte s nákupem. TIP: vánoční kolekce s novinkami

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit vstoupil na trh proteinových nápojů, Mana se chystá do Ameriky

Zdroj: mediar.cz 4. 6.


Český výrobce müsli Mixit uvedl začátkem týdne novou kategorii produktů – práškové drinky. Dostupné jsou ve třech příchutích, kterými jsou kakao, lyofilizovaný banán a jahoda nebo jen banán. Prodává se po pěti pytlících za 209 Kč, přičemž ke konzumaci se směs smíchá s 250 ml mléka nebo vody. Dostupná je i degustační sada, kde je od každé příchuti jeden pytlík a navíc také shaker, což celé dohromady stojí 199 Kč. Pořídit se práškové nápoje dají na e-shopu firmy. Drinky obsahují od 42 do 50 % proteinového koncentrátu a vlákninu.

Pražský Mixit od začátku roku přišel i s dalšími inovacemi, začátkem dubna představil svůj první automat – Mixitomat, který umístil do centrály firmy Seznam. Počítá se s rozšířením konceptu, do roka by jich mělo být sto, a to hlavně ve školách, nemocnicích, ale i v dalších kancelářských budovách. Od května Mixit také provozuje nový věrnostní program pro stálé zákazníky Mixit Klub. 

0 Košík Nahoru