Udělejte radost ženám. V pondělí 8.3. mají svůj mezinárodní den. 

Prohlédněte si celou VELI-KOKO-NOČNÍ kolekci.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Namixujte si dobré skutky

Zdroj: protisedi.cz 17. 2.


Do tubusů Mixit.cz se nevejde zdaleka jen zrní. Ve speciální sekci “ Pomáhej s Mixit ” na www.mixit.cz si můžete do svého tubusu kromě zrní, oříšků a sušeného ovoce přisypat i Dobré skutky. Každý Dobrý skutek stojí 30 Kč a nemusíte se bát, že by se do vašeho nabitého tubusu už nevešly. Pro ně má totiž Mixit speciální bezedné tubusy, a můžete si jich tak namíchat, kolik budete chtít.

Přispět můžete některé z těchto organizací (nebo klidně všem):

Obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky

Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům

Organizaci Zdravotní klaun

Dobročinnému projektu Fandi mámám

Organizaci Cesta domů

Obecně prospěšné společnosti Život dětem

Pomozte dětem – Nadace rozvoje občanské společnosti

Neziskovou organizaci Loono

Za dar zaplatíte Mixitu při placení objednávky a on celou částku pošle vámi vybrané organizaci prostřednictvím Nadačního fondu Mixit. Jako malé poděkování za pomoc vám v balíku s běžnou objednávkou přijde nálepka „Pomáhám s Mixit”.

A přispět můžete i jinak než objednávkou. „Budeme strašně rádi, když budete Dobré skutky sdílet na sociálních sítích, a pomůžete tak vybrat více prostředků a šířit povědomí o dobročinných organizacích i dalších způsobech přímé pomoci,” dodává Martin Wallner, spoluzakladatel Mixit.cz.

0 Košík Nahoru