Udělejte radost ženám. V pondělí 8.3. mají svůj mezinárodní den. 

Prohlédněte si celou VELI-KOKO-NOČNÍ kolekci.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Nové Mixit jamy - hodně neobyčejné marmošky

Zdroj: pro-miminka.cz 31. 1.


Někdo si píská, někdo to má na salámu a Mixit, ten si maže na chleba. Ale jedině vlastní ovocné jamy s příchutí višně a levandule nebo maliny s muškátovým oříškem. A zaručuje, že konzumace této mazací novinky jde jako po másle, a to i když si ji místo na pečivo přidáváte do jogurtu k nějakým těm křupavým mixům. A jak by také ne, když je v ní ze tří čtvrtin jen ovoce!Jestli jsou na něco v Mixit opravdoví machři, tak je to nekomplikované složení. Snídaňové mixy si namixujete sami, takže máte přehled o tom, co se v nich skrývá, do posledního zrníčka. Ani v kaších nebo mixitkách nenajdete žádnou chemii a čerstvě vychladlá novinka, ovocné jamy, jsou na tom úplně stejně. Ovocný podíl, takže šťavnaté višně nebo slaďounké maliny tvoří celých 74 % a zbytek je třtinový cukr, citrusový pektin, bez kterého se jamy ani marmelády neobejdou a špetka neobvyklé, ale o to lahodnější přísady.

Mixit Jam – Višeň s levandulí
Džem z višní je jemně dochucený výluhem z levandule. Nevěříte? Tak ochutnejte! Pak uvěříte, že v Mixit při dochucování nespadli z višně, protože levandule se k višni vážně hodí! Mixit Jam Višeň s levandulí zvládne vylepšit chuť müsli, smoothie, kaše, sýrů, toastů nebo třeba lineckého cukroví. Skvělý je i samotný jen tak lžičkou, ale tak těžko se přestává…
Mixit Jam Višeň s levandulí , 220 g, 129 Kč, složení: višně 74 %, cukr 25 %, citrusový pektin, levandule (výluh).

Mixit Jam – Malina s muškátovým oříškem
Džem z malin by byl výborný sám o sobě, protože jak jinak může chutnat něco, co obsahuje ze tří čtvrtin jen maliny? V Mixit ho ale ještě dochutili špetkou muškátového oříšku. A ten jak známo zvyšuje chuť k jídlu a je to prý i afrodiziakum. Takže z vynikajícího se stal neodolatelný…
Mixit Jam Malina s muškátovým oříškem , 220 g, 129 Kč, složení: maliny 74 %, cukr 25 %, citrusový pektin, muškátový oříšek 0,05 %.

Mixit jamům stačí čtyři suroviny k tomu, aby byly tááák dobré! Vrátí vás do dětství a zaručeně po nich budete mít v bříšku jako v pokojíčku. Tak co, dáte šanci i jiným jamům, než těm od babičky?

0 Košík Nahoru