Vítáme v nabídce Veli-koko-noční MIX v novém tubusu a naše milovaná vajíčka

Udělejte radost ženám. V pondělí 8.3. mají svůj mezinárodní den. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Nové příchutě Mixitell od Mixit

Zdroj: primazena.cz 22. 8.


Nové příchutě Mixitell od Mixit

Klasické sladké oříškové pomazánky obsahují asi tak tunu cukru a hektolitry palmového oleje.

S burákovými másly to bývá občas dost podobné. Proto přichází Mixit a představuje své zbrusu nové varianty lahodných Mixitell, které obsahují jen oříšky a arašídy. A výsledek? Lahoda!

Mixit už dlouho razí srdcařský přístup, že palmový olej je tabu, cukr není potřeba dávat do všeho a na webu mixit.cz si můžou pomocí chytrých filtrů své dobroty najít i bezlepkáři nebo vegani. Žádný palmáč ani dochucovadla, vlastně vůbec nic jiného než různé druhy oříšků a arašídy nejsou potřeba ani u nových Mixitell. Dává to smysl, vždyť jsou to přece oříškové a ne cukrové nebo palmové krémy.

Mixitelly bez přidaného cukru vznikly hned ve třech variantách, Kešu a arašídy, Lískové ořechy a arašídy a Mandle a… Hádejte co. Chutnají fakt senzačně, na pečivu, v jogurtu nebo jen tak po lžičkách. Dejte si jen dobrý pozor, ať těch lžiček nezbaštíte moc, jemný krém se nezdá, ale zasytí vás raz dva. Jak by taky ne, když je plný proteinů a zdravých tuků.

0 Košík Nahoru