Mikulášská DOPRAVA ZDARMA na 5000 odběrných míst Zásilkovny! Platí do neděle 5.12. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Novinky na trhu: kečupové speciality, italské vaření nebo zeleninová kaše

Zdroj: fresh.iprima.cz 6. 7. 2021


První zeleninová kaše Mixit

Kaše ovesná, kaše rýžová, kaše zeleninová… Žádná chyba, ale aktuální nabídka kaší z mixážních pultů Mixitu . Za recepturou té nejnovější, zeleninové, tentokrát nestojí samotní Mixiťáci, ale pomáhal jim lezec Adam Ondra, který si ji namixoval podle vlastní chuti a potřeb. A všem zákazníkům vzkazuje, že se nová kaše jen tak nepřejí. Ať už ji zhltnete jako rychlou svačinu, nebo si ji třeba s tofu či čerstvým sýrem vychutnáte jako vydatný oběd. Kaše samotná je plná bílkovin, superpotravin a spousty lyofilizované (mrazem sušené) zeleniny, semínek, bylinek a koření.

Český lezec Adam Ondra s Mixitem už v minulosti spolupracoval například na proteinové kaši bez lepku. Tentokrát je však kaše originální svým luštěnino-zeleninovým základem, minimálním obsahem cukru a použitím superpotravin. Její složení z největší části představuje quinoa, cizrna a dýňová semínka – jedná se tedy o první zeleninovou kaši od Mixitu, která je plná bílkovin, ale přitom bez živočišné bílkoviny a laktózy. Je tak vhodná pro vegany a také pro všechny, kteří se vyhýbají lepku. Lepšího parťáka, který vás podpoří při sportovním výkonu, si nelze představit. Za to ručí právě Adam Ondra, který ji s Mixitem ladil skoro rok a finální produkt sám rád volí jako oběd či snídani.

0 Košík Nahoru