Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Právo: Namíchat si snídani podle svého

Zdroj: Právo 19.6.2014


Namíchat si snídani podle svého

Odborníci na výživu radí začínat den cereáliemi, ovocem a případně vše promíchat s jogurtem. Jenže mnoho křupavých lupínků, které jsou běžně k dostání v obchodní síti, obsahuje až příliš cukru. Připravit si svou vlastní směs cereálií, müsli, oříšků i ovoce – to bylo usušeno hlubokým mrazem za velmi nízkého tlaku a není v něm žádný cukr, barvivo či konzervanty – jde pomocí webových stránek mixit.cz. 
Internetový obchod pro fanoušky zdravého stravování nabízí víc než sedmdesát různých ingrediencí, u nichž je možné dohledat i zemi původu. U hotových směsí pak nechybí, kolik tuku, sacharidů a bílkovin obsahuje sto gramů, včetně energetické hodnoty suroviny. Ochutnali jsme už namíchané Čoko-ládování a nepotřebovali jsme ho ani zjemnit jogurtem, mlsání plné čokolády klouže do krku samo. 
Mix®it nezapomíná ani na celiatiky, Pepek Bezlepek v sobě skrývá kukuřičné lupínky, rýžové crispies, jáhlové vločky, pohankové vločky, ostružiny, černý rybíz, moruši a goju, která se využívá v tradiční čínské medicíně. 

0 Košík Nahoru