Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pražanda.cz: Jste na kaši? Novinky z Mixitu vás po ránu postaví na nohy!

Zdroj: Pražanda.cz 10.9.


Jste na kaši? Novinky z Mixitu vás po ránu postaví na nohy!

Čím dál chladnější podzimní rána bývají bojem o každou minutu pod vyhřátou peřinou, kdo by to neznal? Neplýtvejte drahocenným časem na přípravu snídaně a zůstaňte v pelechu ještě o chvilku déle.
Kaše od Mixitu totiž stačí jen zalít horkou vodou a misku vydatné dobroty si tak můžete dopřát třeba ještě v posteli (s kaší přece nenadrobíte). Jestli vás tohle nepostaví na nohy, tak pak už snad jen kýbl ledové vody! Nově můžete objednávat exotickou kaši Tutti Frutti a kakaové Čokokulky na kaši.

Pokud ani tak nestíháte snídat doma, udělejte si zásoby tubusů v práci. Ve chvíli největší krize poslouží jako účinná zbraň proti hladu či mlsné. Ale pozor, jsou známy případy, kdy kolegové chodili voňavou svačinu tajně uzobávat! Pachatele se pak podařilo identifikovat podle nepochopitelně blaženého výrazu při práci.

Svoji osobní kaši si můžete podle vlastních chutí, potřeb a dietních omezení namíchat z vybraného základu a spousty dalších dobrot. Kromě klasiky v podobě ovesných vloček, rýže nebo jáhel vyzkoušejte nejvoňavější ze všech kašových základů - bezlaktózovou Kakaovku. Obalte si po ránu nervy pořádnou porcí kvalitního kakaa a ani nejotravnější prudiči nebudou mít šanci vás celý den rozhodit

Nechce se vám míchat? V tom případě se můžete spolehnout na letité zkušenosti Mixiťáků a vyzkoušet některou z už namíchaných a prověřených kaší. Dvě novinky této sezóny se jmenují Tutti Frutti a Čokokulky na kaši. S bezlepkovou Tutti Frutti si i na podzim připomenete teplé letní večery a vůni osvěžujícího ovoce. V tubusu Čokokulek na kaši na vás bude číhat kakao, banán, mandle, jahody a zázračně kynoucí semínka chia. Jo a ty čokokulky samozřejmě.

Mixit Tutti Frutti, 550 g, 179 Kč
Složení: jáhlová kaše (jáhly, sušené mléko, probiotické kultury), rýžové crispies, drcená mrazem sušená broskev, mrazem sušený pomeranč, pom. kůra a physalis, kokosový cukr bio

Mixit Čokokulky na kaši, 550 g, 159 Kč
Složení: Kakaová kaše (pšeničná mouka, kakaový prášek, cukr, kakaové máslo), Čokokulky (extrudované kuličky, sójový lecitin, kakao, cukr, mléko), semínka Chia (Šalvěj hispánská), mandle, mrazem sušený banán a jahoda

Více na: www.mixit.cz

0 Košík Nahoru