Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pražanda.cz: Kufřík na výtvarku - další školní trumf od Mixitu

Zdroj: Pražanda.cz 28.6.


Kufřík na výtvarku - další školní trumf od Mixitu

Sice teprve začínají prázdniny, na Mixitu už vytahují školní trumfy. Pytlíky do kapsy se začaly míchat před pár dny, teď si (nejen je) můžete namixovat do roztomilého a praktického školního kufříku.

Celý je v typickém designu Mixitu, plný barev a vtipných ilustrací, které znáte z tubusů i webu. Nově si ho můžete koupit samostatně a namíchat do něj, co jen budete chtít - zásoby na doma, do školy nebo na výlety. A po snědení zbude krásný kufřík, který váš studentík určitě užije. Po pytlících do kapsy, které jsou ideální školní svačina, přichází Mixit se školním vybavením! Ano, čtete správně, není to omyl. Tak dlouho plnily dětské pokojíky barevné tubusy, které se stávaly úložným prostorem pro pastelky, morčata nebo garážemi pro autíčka, že Mixit vymyslel kufřík, aby ho děti mohly mít u sebe téměř pořád.

Kufřík je veliký tak akorát na dva naducané tubusy a pár mlsacích záležitostí, můžete ho ale naplnit naprosto čímkoliv z www.mixit.cz a udělat z něj super dárek pro první školní den. Vejde se do něj vybavení na výtvarku, nezbytnosti na víkendové hraní u babičky nebo stavebnice, o kterou rodiče doma zakopávají. Takže běžný školák využije vlastně hned tři - jeden do školy, druhý na cesty a třetí na doma. :)

Kufřík stojí 199 Kč, najdete ho na www.mixit.cz v sekci dárků.

Samostatně je neprodejný, můžete si ale vybrat, čím ho pro Vás má Mixit naplnit - vaším oblíbeným mixem, sušenkami nebo snad pořádnou čokoškou?

0 Košík Nahoru