Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pražanda.cz: Mixit je tu opět s vánočními dárky, které potěší každého (i Mikuláše)

Zdroj: Pražanda.cz 31.10.2014


Mixit je tu opět s vánočními dárky, které potěší každého (i Mikuláše)

Letošní Vánoce budou na Mixitu tradičně nabité. Jako vždy bude tahákem vyladěný Vánoční mix ve zbrusu novém vánočním tubusu, tradičněji pojatá je jeho alternativa v dárkové sadě cibulákovým tubusem, cibulákovou miskou a lžičkou. A pro nadšence zdravého "zobání" bude od poloviny listopadu až do Vánoc dostupné Mikulášské nadělení.
Vánoční mix znalcům Mixitu není třeba představovat, vznikl totiž již první Mixití Vánoce a opět nebylo třeba měnit takřka ani zrníčko. Fanoušci by to totiž míchačům neodpustili. „Tenhle mix je v nabídce vždycky jen několik týdnů před Vánoci a každý rok slaví úspěchy. Někdo si ho objednává třeba i na několik měsíců dopředu, když mu ho prý nechceme zařadit do stálé nabídky," vysvětluje Martin Wallner, jeden ze zakladatelů Mixit.cz, proč se neodvažují dělat ve vánoční nabídce změny.

I letos si ho můžete objednat jako samotný ve zbrusu novém tubusu s motivy zimy, který navazuje na letošní čtvero ročních. Koupit si ho můžete bud samotný (199 Kč) nebo ve vánoční cibulákové sadě (435 Kč), kde dostanete navíc stejně laděnou misku a lžičku, ze kterých chutná nejvíc:-) Cibulákové motivy budou letos k dostání pouze a exkluzivně v dárkové sadě.

A důležité upozornění! Vánoční Mixit se hodí jak pod stromeček, tak do mikulášské punčochy. V punčoše ho navíc můžete doplnit Mikulášským nadělením - velkým mixem sušeného ovoce a oříšků, na kterém si pozobete a zamlsáte v práci stejně jako při večerním odpočinku. (199 Kč)
Vše bude dostupné na Mixit.cz od poloviny listopadu.

Více na: www.mixit.cz

0 Košík Nahoru