Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pražanda.cz: Nápaditý valentýnský dárek vám namixují v Mixit

Zdroj: Pražanda.cz 18.1.2014


Nápaditý valentýnský dárek vám namixují v Mixit

Co takhle překvapit letos svoji polovičku valentýnským mixem? Ne, řeč není o směsi písniček, na mysli máme müsli. Speciální valentýnská směs se už dá v Mixitu v podstatě považovat za tradici. A ono to každý rok funguje! Jak by taky ne, vždyť láska prochází žaludkem. V letošním mixu nechybí třeba guarana, jahody, maliny nebo křupací čokoládová srdíčka.

Na www.mix.it bude romantický tubus k dostání začátkem února.

Stavit se cestou domů na pumpě pro kytku a bonboniéru umí každý, ale o vaší originalitě a o snaze zaujmout svoji partnerku či partnera to nevypovídá nic moc. Dobrý nápad se prostě stále cení, takže pokud už jste všechny vyčerpali a chcete svoji drahou polovičku dárkem k Valentýnu opravdu překvapit, pak vsaďte na müsli!

Pár hrstí ovesných vloček, trocha ječného zrní a amarant – to je základ, bez kterého by ani valentýnské müsli nebylo müsli. To, co dělá směs speciální, jsou křupavé mandle, cornflalky v jogurtu, guarana, jahody a maliny. Lyofilizované ovoce ještě víc osladí srdíčka z bílé čokolády, která krásně voní po malinách. Estetický i chuťový dojem zaručen!

Valentýnský mix od Mixitu je dárek, který bude vaší polovičce každé ráno připomínat, jak vám na ní záleží. Ať už se do křupání pustíte společně nebo každý sám, kombinace křehkých lupínků a ovocných dobrot vám zajistí ten nejsladší start do nového dne.

P. S.: O jahodách a čokoládě se navíc traduje, že dokáží osladit víc, než jen snídani.

Mixit Valentýnský mix, 600 g, 199 Kč.
Složení: ovesné vločky, ovesné lupínky (křupavé), ječné zrní, amarant, mandle, maliny lyofilizované, jahody lyofilizované, guarana, čokoládové hobliny hořké, čokoládové hobliny bílé, goji, corn flakes v jogurtu, srdíčka z bílé čokolády.

0 Košík Nahoru