Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pražanda.cz: Napytlíkujte si na Mixitu müsli na cesty i do školy

Zdroj: Pražanda 11.6.


Napytlíkujte si na Mixitu müsli na cesty i do školy

Tubus se do kapsy nevejde, to dá rozum. Protože s vámi ale mixy od Mixitu chtějí v létě chodit na výlety a od podzimu do školy, rozhodly se, že se zmenší do praktické kapesní velikosti, která vystačí tak akorát na svačinu.

Pytlíky si můžete namíchat podle chuti, v nabídce jich je deset a obsahující to nejoblíbenější z Mixitu - müsli, kaše, zobací suché plody i lyofilizované ovoce. A nezapomeňte si přimixovat také dvě letní novinky!

Léto vybízí k cestování a pytlíky jsou bezva způsob, jak rychle vyřešit chutnou a energeticky vyváženou sváču. V každém je zrní, ovoce a oříšků tak akorát na to, aby zahnalo dva malé hlady nebo jeden velký. Uzavíratelné pytlíky se vejdou do kapsy, kabelky i do školního batohu, mlsná vás tak může honit, kde chce, má prostě smůlu. Na horách oceníte jejich váhu a skladnost, u vody zase pevný voděodolný obal. Nově si na www.mixit.cz můžete namíchat přesně tu kombinaci pytlíků, kterou máte nejraději. Pytlíky stojí od 35 do 49 Kč podle obsahu a do jedné krabice se vám jich vejde deset.

Na výběr je 10 různých, které jsou výběrem toho nejoblíbenějšího, co na Mixitu frčí. Letní specialitou je šťavnatý pytlík Mango + physalis a jablečný pro ovocné klasiky. Další už jsou ověřené klasiky: Nahoď batoh, Cvičme v rytme, Bobule v rejži, Suché plody (mix oříšků a ovoce), Křupavá Jahoda, Křupavý Lesní mix, Křupavá Broskev a Třešeň a Křupavé Jahody s banánem.

Nabídka platí jako vždycky i pro ty, kdo chtějí výběr nechat na mixážním umění samotného Mixitu. Ochutnávat můžou v setu "od každého trochu", kde jim neunikne žádná oblíbená lahůdka. Set 10 pytlíků stojí 395 Kč a obsahuje: 2x Nahoď baťoh 90g, 2x Cvičme v rytme 100g, 2x Bobule v rejži 70g, Suché plody (mix oříšků a ovoce) 100g, Křupavá Jahoda 13g, Křupavý Lesní mix 20g, Křupavé jahody-banán 23g.

Více na: www.mixit.cz 

0 Košík Nahoru