Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pražanda.cz: Úplně nový produkt na Mixitu – křehké sušenky přímo z pece

Zdroj: Pražanda.cz 19.4.2014


Úplně nový produkt na Mixitu – křehké sušenky přímo z pece

V Mixitu rádi vymýšlí nové věci a míchají dohromady všechny možné dobroty, které jim přijdou pod ruku. Dokonce se někdy stane, že výsledkem míchání už ani není müsli, hlavně že je to dobré. Nějak podobně v minulosti vznikly mixití kaše, čokolády, müsli tyčinky a teď nově také křehké sušenky ve třech fajnových příchutích, které pasují do oblíbených tubusů.
Po letech experimentování s desítkami receptur od různých pekařů se konečně povedlo vychytat ty správné chutě a v pecích Mixitu se narodily tři druhy sušenek – čokoládové, kokosové a zázvorové. Všechny jsou dost velké na to, aby zasytily u čaje nebo u svačiny a zároveň se přesně vejdou do tubusu.

Každým dnem do nabídky přibudou i sušenky arašídové a zelené s matcha čajem. A to už bude tolik příchutí, že Mixit spustí další míchací sekci a každý si bude moci namíchat tubus už nejen müsli a kaší, ale i sušenek podle svého gusta.

Jak už to tak v Mixitu bývá, i sušenky vznikly smícháním samých dobrot z přírody, chemické „vylepšováky" v nich nehledejte. Celozrnná pšeničná mouka, třtinový cukr, rýžový sirup, máslo, ovesné vločky, zázvor, kokos a pravá belgická čokoláda, nic víc není potřeba. Na stránkách www.mixit.cz si už teď můžete vybrat ze dvou balení sušenek podle vlastních chutí – ochutnávací mix čokoládových, kokosových a zázvorových nebo celý tubus jenom čokoládových pro ty, kdo nedělají kompromisy.

0 Košík Nahoru