Vítáme v nabídce Veli-koko-noční MIX v novém tubusu a naše milovaná vajíčka

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Příběhy úspěšných e-shopařek

Zdroj: zenyvbyznysu.cz 30. 8.


Někdy život ženám přinese náročné situace, se kterými je potřeba se nějakým způsobem vypořádat. Eva Nemčková je ženou opravdu silnou, a tak se trablím spojeným s vážnou nemocí její dcery Paulíny postavila čelem. Pod značkou Needo na Shoptetu dokonce vybudovala e-shop, kde prodává vlastní speciální nejen textilní doplňky, které na trhu dosud chyběly. A tak je díky ní mohou využívat i ostatní hendikepovaní lidé.

Druhý e-shop, Made by Kristína, pomáhala Eva rozjet své mladší dceři, kterou možná znáte. V roce 2019 vyhrála televizní kuchařskou soutěž MasterChef. Kromě kuchařek Kristýna na svém e-shopu prodává i vlastní müsli, které vzniklo spoluprací s Mixit podobně jako Mix pro maminku. Z prodeje každé směsi putuje příspěvek na pomůcky Needo pro postižené děti. Je krásné, že si matka s dcerou dokáží takto pomáhat i v rámci byznysu. A nejen sobě, ale také spoustě lidí, kteří to opravdu potřebují. Přečtěte si inspirativní povídání s Evou Nemčkovou i s její dcerou Kristínou.

0 Košík Nahoru