Udělejte radost ženám. V pondělí 8.3. mají svůj mezinárodní den. 

Prohlédněte si celou VELI-KOKO-NOČNÍ kolekci.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Slepičky od Mixit se letos pře-koko-naly – umějí i rafaello

Zdroj: pro-miminka.cz 14. 2.


Slepičky od Mixit se letos pře-koko-naly – umějí i rafaelloon

14. února 2020

Mixit i letos uvádí velikonoční nadílku v malovaných tubusech s jarními motivy. Ty vykouzlí úsměv i slečnám, které se obávají pomlázkového “násilí” :) Tradičně v každém z tubusů najdete i vajíčka od Mixit slepiček. Tentokrát jsou to mandle obalené v mléčné, bílé a růžové čokoládě. Krásné barvy má na svědomí mrazem sušené ovoce, kokos, karamel, zelený čaj matcha a růžové kakaové boby. Je jen na vás, jestli si požitkářsky sáhnete jen po vajíčkách nebo si je dáte v ranním müsli.Veli-koko-noční produkty se letos skrývají v rozkvetlém zelenkavém tubusu, který ukazuje Velikonoce jako mírumilovné folklorní svátky. Každá z velikonočních specialit na Mixit obsahuje sladká vajíčka. Chcete je mlsat hned z rána ve snídaňovém mixu? Nebo si je dáte raději spolu s lyofilizovaným ovocem a oříšky v celodenním nadělení? Nebo snad razíte přístup “bez přílohy” a vystačíte si pouze s čokoládovými vajíčky, protože proč do sebe ládovat cokoliv jiného?

1) Veli-koko-noční vajíčka

Místo žloutku najdete ve veli-koko-nočních vajíčkách mandličku obalenou v bílé nebo mléčné čokoládě ochucené lyofilizovaným ovocem, karamelem, kakaem nebo zeleným čajem matcha. A na jednom speciálním je navrchu místo skořápky navíc vrstva kokosu, takže mu v Mixitu pracovně říkají Rafaello. I když se jedná o pestrobarevnou cukrovinku, nenajdete ve vajíčkách ani kapku palmového oleje nebo umělých barviv.A přátelské varování: Veli-koko-noční vajíčka déle než do Velikonoc nevydrží. Ne, že by se zkazila, ale i když se slepičky opravdu snaží, vždycky se po nich slehne zem. Takže pokud se vám sbíhají sliny, na nic nečekejte.

Malý tubus s veli-koko-nočními vajíčky, 240 g, 169 Kč. Složení: kraslice (mandle v bílé a mléčné čokoládě ochucené lyofilizovaným ovocem, kakaovými boby nebo zeleným čajem).

2) Veli-koko-noční mix

I snídaňový Veli-koko-noční mix musí skrývat lahodná vajíčka, ale kromě nich si můžete ve svém ranním mixu pochutnat na sušených fících, brusinkách nebo meruňkách doplněných o čokoládové lupínky, křupinky, vlašské oříšky a další dobroty.

Veli-koko-noční mix, 700 g, 229 Kč. Složení: bezlepkové kukuřičné lupínky, ovesné lupínky křupavé, sušené meruňky, sušené fíky, klikva (kanadská brusinka), vlašské ořechy, mandle plátky, čokoládové lupínky, čokocrispies, kraslice (mandle v bílé a mléčné čokoládě ochucené lyofilizovaným ovocem, kakaovými boby nebo zeleným čajem).

3) Veli-koko-noční nadělení

Veli-koko-noční nadělení je celodenní zobací směs pro sofistikované mlsaly. Kromě čokoládových kraslic ukrývá banán v medu a para, lískové a kešu ořechy. Prostě samé dobroty. Buďme k sobě upřímní. Pro koledníky je ho škoda.

Veli-koko-noční nadělení, 375 g, 229 Kč. Složení: medový banán, jádra para ořechů, jádra lískových ořechů, jádra kešu ořechů, kraslice (mandle v bílé a mléčné čokoládě ochucené lyofilizovaným ovocem, kakaovými boby nebo zeleným čajem).

4) Veli-koko-noční setVeli-koko-noční nadílku můžete pořídit i ve speciálním balení, kde kromě Nadělení, mixu a vajíček najdete také malovanou misku, lžičku na sladké snídaně a veli-koko-noční Mixitku.

Veli-koko-noční sada, 749 Kč. Složení: jarní miska z pravého karlovarského porcelánu, kovová lžička, dárková krabice, 1x Veli-koko-noční mix, 1x Veli-koko-noční vajíčka, 2x Mixitka – Veli-koko-noční, 1x Veli-koko-noční vajíčka do kapsy.

Všechny dobroty oslavující příchod jara naleznete na Mixit.cz od března.

0 Košík Nahoru