Vítáme v nabídce Veli-koko-noční MIX v novém tubusu a naše milovaná vajíčka

Udělejte radost ženám. V pondělí 8.3. mají svůj mezinárodní den. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Soutěž s Mixit.cz o snídaně pro každého člena rodiny

Zdroj: chytrazena.cz 8. 6.


Na jaro dopadá Den matek, den Dětí i Den otců a i když to třeba nepřiznají, tak jim všem udělá radost třeba i jen malý dárek, kterým ukážete, že jste si vzpomněli. Proto postupně Mixit.cz představil během jara speciální mix pro každého z obdarovaných. A teď si díky tomu můžete koupit celou rodinku! A nebo ji vyhrát v soutěži.

Rodinka se skládá z:

Mixu pro maminku, který vytvořila pro Mixit vítězka Masterchef Česko Kristýna Nemčková. Receptura v podání Masterchefky připomíná bonboniéru v tubusu - každé sousto vás překvapí. Ochutnáte souhru mrazem sušených jahod a malin spolu s lahodnými mandlemi v mléčné čokoládě, hoblinkami hořké belgické čokolády a křupavým vypečeným základem. Celý mix je provoněný kardamomem a skořicí. A ještě jeho koupí přispějete na dobrou věc. Z každého prodaného tubusu jde 20 Kč na stylový bryndáček pro postižené děti z eshopu Needo.cz.

Mixu pro naše broučky. Hravý, nadýchaný a neskutečně křupavý mix je plný kakaových polštářků, vykutálených křupinek a obsahuje hrst mrazem sušených malin, jahod a banánů. To vše v barevném tubusu s obyvateli pohádkové louky.Mix pro tatínka se slaným karamelem. Ten namíchali pro Mixit sami tatínkové - Dva tátové Michal a David Vaníčkovi, kteří natáčí na stejnojmenný Youtube kanál a Instagram. Podmanivou chuť křupinek v čokoládě se slaným karamelem doplní pěkně vypečené dobroty - pražená jádra lískových oříšků, naše jedinečné pečené zrní s medem a kokosovým cukrem, chuťový požitek dále umocní nasekané sušené fíky. Když se pak všechny ingredience sejdou na jedné lžičce, jsou doslova k sežrání! :-) ...a nejen pro tatínky.

Můžete si je všechny koupit na Mixit.cz anebo si o ně zasoutěžit pět z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku dostane balíček se všemi třemi mixy.

Pravidla soutěže:

Soutěž o Mixit.cz snídaně pro každého člena rodiny probíhá od pondělí 8. června do 14. června 2020. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček Mixit.cz snídaní pro každého člena rodiny v hodnotě 619 korun.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. června 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. června 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách Mixit.cz

0 Košík Nahoru