Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Svět-potravin.cz: Velikonoční kuře opět na scéně

Zdroj: Svět-potravin.cz 8.4.2014


Velikonoční kuře opět na scéně

Do Mixitu právě dorazily jarní tubusy a začíná se míchat Veli-ko-ko-noční mix, který zajíčci doručují od poloviny března. Tentokrát v něm křupou české klasiky - jablka, hrušky, vlašské ořechy a doplňují je mandle s brusinkami, těšit se můžete i na dobře schovaná vajíčka z mléčné čokolády.

Letošní Veli-ko-ko-noční mix by si neměli nechat ujít sběratelé Mixitu. Speciálně pro velikonoční nadílku Mixit připravil tubus s jarními motivy, který naplnil Velikonocemi zvenku i zevnitř. Všude vykukují kraslice, na složení dohlíží velikonoční beránek a obsah hlídá před nenechavýma rukama už zavedené plyšové velikonoční kuře, které najdete v každém tubusu.

A to nejdůležitější nakonec - složení. Při honu na ukrytá vajíčka z mléčné čokolády narazíte v křupavém základu vonícím po banánech na sušená jablka a hrušky jak jinak než z českých sadů, kousnete do šťavnatých brusinek, kterým dělá společnost slušná dávka vlašských ořechů a mandlí. A jestli jsou vám čokoládové kraslice málo, pak oceníte extra křupavé kakaové kuličky a hoblinky belgické čokolády.

Veli-ko-ko-noční mix, 650 g, 185 Kč, k dostání od poloviny března na www.mixit.cz

složení: pšeničné lupínky křupavé, banánový extrakt, ovesné vločky, ovesné lupínky křupavé, cornflakes, sušené hrušky, sušená jablka, vlašské ořechy, mandle, brusinky, kakaové kuličky, čokoládové hobliny

0 Košík Nahoru