Adventních kalendářů už moc nezbývá! Neváhejte s nákupem. TIP: vánoční kolekce s novinkami

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Vánoce bez Vánočního mixu od Mixit? To si ani nelze představit!

Zdroj: zena-in.cz 2. 11.


Vánoce bez Vánočního mixu od Mixit? To si ani nelze představit!

I letošním Vánocům dodá tu správnou chuť Vánoční mix od Mixit. Obsahuje totiž všechny “vánoční” ingredience. A nebude na to sám! Ve vánočním setu najdete nově i vánoční Mixitku a drink – a k tomu tradiční mixití nádobíčko. Navíc si můžete nadělit i jednu misku vyrobenou v chráněné dílně.

Vánoční mix

Co se vám vybaví, když se řekne Vánoce? Vůně jablek a pomerančů? Nebo snad skořice? Badyán a hřebíček? To všechno najdete ve Vánočním mixu od Mixit. Ne nadarmo se řadí k nejpopulárnějším ze všech mixů. Bez něj by snad Vánoce ani po Vánocích nechutnaly. Jeho složení je léty (pardon, zimami) prověřené a nezměnilo se na něm ani zrníčko. Zato vánoční tubus je malovaný speciálně pro letošní svátky. Sběratelé, zbystřete!

Vánoční mix zakoupíte na MIXIT.CZ za 225 Kč

Složení: ovesné lupínky křupavé, vlákninové nudličky, sušená klikva 12 %, jádra vlašských ořechů, jádra mandlí, sušená jablka, kukuřičné lupínky natural, v mléčné čokoládě a v bílé čokoládě, lyofilizovaný pomeranč, směs koření (skořice, badyán, hřebíček), rýžová mouka

Vánoční set

Vánoční mix lze tradičně zakoupit samostatně nebo v setu, spolu s mističkou a lžičkou , aby aspoň část vánočního dárku přečkala i do dalšího roku. Kromě vánočního mixu v něm najdete ještě zobací mix oříšků a lyofilizovaného ovoce ovoněný vánočním kořením Mikulášské nadělení a samozřejmě misku. Letos na ní najdete pejska, který pomáhá se zdobením stromečku. Aby toho nebylo málo, přibyla do setu i vánoční datlová tyčinka Mixitka s ovocem, ořechy a lyofilizovaným pomerančem a vánoční proteinový drink. Který je stejně jako svařák ochucený skořicí, badyánem a hřebíčkem. Ale na rozdíl od něj je zdravý a můžete po něm řídit.

Vánoční set Vánočního mixu, Mikulášského nadělení, Mixitky, drinku, misky a lžičky v dárkové krabici zakoupíte na MIXIT.CZ za 699 Kč (dostupný na www.mixit.cz od poloviny listopadu).

Vánoční dobro

K vánočním svátkům patří i dělání dobrých skutků a Mixit vám k tomu nabízí jedinečnou příležitost. Samostatně můžete koupit ještě jednu misku - speciální, ručně vyráběnou v chráněné dílně. Jejím zakoupením přispějete lidem, kteří nemají šanci na běžném pracovním trhu nalézt uplatnění. Koho by to napadlo, že křoupáním zrní můžete udělat dobrou věc pro někoho jiného než pro sebe?

Misku můžete zakoupit samostatně nebo s jakýmkoliv mixem, na MIXIT.CZ ji pořídíte za 299 Kč.

0 Košík Nahoru