Poprvé v ČR! 100% Křupavé sýry od Mixit ve 3 variantách

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Vánoční dárky musíte plánovat již teď. Čím letos obdarovat klienty?

Zdroj: Podnikatel.cz 5. 9.


Müsli pro milovníky zdravého stylu

Dva spolužáci z Vysoké školy ekonomické přišli před devíti lety s firmou Mixit, která našla díru na trhu a od té doby nabízí müsli na míru. Nyní prodává i hotové musli, sušenky, čokolády a další produkty, a to i v balení pro firmy na zakázku. Sezónu vánočních dárků i tady odstartovali už během léta, kdy jim chodí od firem první poptávky. Aktuálně už má mnoho firem objednáno, což také znamená garantovaný termín doručení. Doporučujeme vždy firemní objednávky realizovat nejpozději během září a října, a to především, pokud se jedná o výrobu vlastních tubusů s müsli s logem nebo v barvách společnosti. To je u nás nejoblíbenější firemní dárek, jeho výroba ale trvá od dodání tiskových dat s vlastní grafikou až pět týdnů, prozrazuje Tomáš Huber, zakladatel a spolumajitel Mixit.


Jednodušší variantou je branding na víčko tubusu, na visačku nebo na obal už hotových müsli tyčinek. Tam je realizace výrazně jednodušší a na výrobu nám obvykle stačí jeden až dva týdny, dodává. Do půlky prosince dokáží připravit i velké zakázky, složené však jen ze stávajících produktů a bez jakýchkoliv firemních log nebo jiné grafiky na míru. Naše zkušenost ale říká, že společnosti obvykle vánoční dárky nenechávají na poslední chvíli a největší špičku ve firemních dárcích očekáváme v říjnu a první polovině listopadu, tvrdí Tomáš Huber.


Před vánočními svátky se včas seznamte také s tím, zda Může zaměstnanec odmítnout pracovat ve svátek?


Vlastní sérii tubusů si přitom nechávají vyrábět hlavně velké firmy. Výroba méně než stovek kusů je totiž podle něj nevýhodná a dárek se pak zbytečně prodražuje. Logo ve víčku tubusu nebo i vlastní firemní směs ale umějí připravit už v nižších desítkách kusů. Dělali jsme vlastní tubusy pro automobilku, pro chemické laboratoře i pro potravinářské firmy, vypočítává Tomáš Huber s tím, že müsli a podobné výrobky jsou podle něj vhodný dárek pro každý věk i pohlaví a správně namíchanou chutí se trefí do chuti skoro každému. Směsi oříšků nebo křupavé sušené ovoce jsou taková sázka na jistotu. A k tomu nejsme nezdraví, takže se hodíme i pro ty, kteří chtějí darovat zdravé dárky, připomíná.

0 Košík Nahoru