Poprvé v ČR! 100% Křupavé sýry od Mixit ve 3 variantách

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Znáte už MiniMixitelly?

Zdroj: rodice.com 25. 6.


Znáte už MiniMixitelly?

Degustační večeři už vám nabídne spousta restaurací, ale degustační snídaně, to je úplná novinka a najdete ji od června jen u Mixitu. Každý toastík si nově můžete namazat jinou delikátní příchutí oříškových krémů, anebo jednoduše přidat do ranního müsli díky novince – degustačnímu balení MiniMixitell!

Opáčko na začátek. Co je to Mixitella? Mixitella je superpoctivý krém z arašídů a oříšků (lískových, kešu nebo kokosu), který neviděl palmový tuk, zato obsahuje až 80 % oříšků a ten zbytek jsou samé dobré věci – čokoláda, lyofilizované ovoce, koření…

Ale dosud měly Mixitelly jeden velký problém. Vždycky, když už jste si mysleli, že máte ochutnané všechny, přidal Mixit nějakou novou, která byla ještě lákavější než ty předcházející. A vy jste chtě nechtě museli zase objednávat a zkoušet nové. Jenže mezitím jste nějak pozapomněli, jak vám chutnala ta předchozí, a tedy najít si favorita bylo zhola nemožné.

A proto Mixit přišel s báječným degustačním balením. Najdete v něm všech osm Mixitell z nabídky o hmotnosti 25 g za 189 Kč.

Nyní si můžete i o tuto novinku zasoutěžit!

Soutěžní otázka:

Z jakých oříšků se Mixitella nevyrábí?

a/ kokos

b/ vlašský ořech

c/ kešu

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 20. 7. 2019. Vylosujeme tři výherce degustačního balení MiniMixitelly!

0 Košík Nahoru