Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Zpátky do formy s Mixit

Zdroj: protisedi.cz 9. 1.


Zpátky do formy s Mixit

Mixit nabízí zajímavé balíčky pro ty z vás, kteří jste se rozhodli vrhnout do svých novoročních předsevzetí.

6 týdnů zdravě s Mixit

Pokud si nechcete míchat vlastní mix, Mixit vám samozřejmě rád ulehčí práci. Třeba hned na šest týdnů dopředu. Stačí vyzkoušet sadu tří zdravých a křupavých snídaňových směsí v krásných tubusech. Směsi Zažívání a metabolismus, Detox a Rovnováha můžete koupit samostatně, ale výhodnější je pořídit všechny tři najednou v sadě 6 týdnů müsli zdravě. Ta je ideální pro všechny, kdo nevědí, jak se zdravým životním stylem začít. Zároveň se hodí i pro ostřílené vyznavače wellness, fitness a všechny další matadory zdravého životního stylu, kteří se již po této cestě vydali a mají chuť ji s Mixit ozvláštnit a pochutnat si.

6 týdnů müsli zdravě, 1680 g, na mixit.cz za 529 Kč. Součástí sady jsou mixy Zažívání a metabolismus, Detox a Rovnováha.

Zpátky do formy

V tomhle balíčku od Mixit.cz jsou ukrytí dva skvělí trenéři – světový lezec Adam Ondra a propagátor sportovní všetrannosti Vašek Mráz! Vaškův mix müsli je nabitý energií z mrazem sušených malin, rybízu, granátového jablka a sušené papayi. V tubusu dřímá 27% syrovátkového a rostlinného proteinu bez přidaného cukru a bez lepku. Kaše Adama Ondry je právem bestsellerem, kombinací proteinové čokolády, ořechů a ovoce si jistě šplhneme nejen u lezců. Porci müsli nebo kaše si můžete vylepšit o lískooříškovou Mixitellu bez cukru a na závěr vše posypat mrazem sušenými jahodami z tubusu. Sportu a dobré formě zdar!

649 Kč, Složení: 1x Proteinové müsli – mix ovoce (395 g), 1x Kaše Adama Ondry (400 g), 1x Jahoda – Křupavé ovoce (50 g), 1x Mixitella – Lískové ořechy a arašídy (250 g)

0 Košík Nahoru