9. května mají maminky svůj den! Mix pro maminky od Masterchefky je namíchaný skutečně od srdce a s láskou. Myslíme na maminky nejen na Den matek, ale proč jim neosladit jejich svátek 9. května?
logo-mixit namixuj si hotove mixy dárky
image
image

9. května mají maminky svůj den! Poděkujte jim za jejich starostlivost a dobré rady. Mixit se Vám to pokusí usnadnit tím, co umí nejlépe - dobrotami od srdce. A jednu takovou pro Vás namíchala skutečná Masterchefka, která ji věnovala nejen své mamince, ale také těm Vašim. :-) 

image

Bohatá receptura mixu pro maminky v podání nejmladší Masterchefky na světě připomíná bonboniéru v tubusu - každé sousto Vás překvapí. Ochutnáte souhru mrazem sušených jahod a malin spolu s lahodnými mandlemi v mléčné čokoládě, hoblinkami hořké belgické čokolády a křupavým vypečeným základem. Celý mix je provoněný kardamomem a skořicí. 

Pomáháme: Koupí mixu přispějete 20 Kč na pomůcky pro postižené děti. Už jsme vybrali přes 350 000 Kč.

Příběh mixu: Kristína má se svou maminkou Evou krásný vztah, receptura je zároveň poděkováním za neustálou podporu a také za péči o její nemocnou sestřičku Paulínku. Usměvavá Paulínka prodělala dětskou mozkovou obrnu a je zcela odkázána na pomoc milující rodiny. Maminka Eva Nemčková spolu s tatínkem Milošem založili eshop Needo.cz, který se zabývá prodejem praktických a vkusných pomůcek pro postižené děti. 

image
image
image
image image
image image
image image
image

Pro maminku to namíchám po svém. :-)

namixuj si musli

Děkujeme, že s námi křupete a myslíte na maminky nejen na Den matek! :-) Krásný den Vám přejí Mixiťáci

signature

Neváhejte se podělit se svými známými třeba na Facebooku facebook share button

   přidejte se k nám..

map facebook twitter youtube instagram