Chcete se stát součástí mixit týmu?

Stačí vyplnit dotazník a my se Vám ozveme :)

Zákaznická podpora pro velkoobchodní odběratele

Náplň práce:

  • administrativa spojená s chodem zákaznického centra
  • telefonická komunikace se zákazníky a odpovídání na emaily
  • vyřizování a úprava objednávek
  • příprava podkladů pro listing nových produktů
  • práce s interním systémem

Požadujeme:

  • pozitivní přístup k práci
  • zkušenost ze zákaznické linky, popřípadě z reklamačního oddělení
  • perfektní čeština písmem i slovem
  • nadšení pro věc a schopnost zvládat několik úkolů najednou
  • spolehlivost, samostatnost, vstřícnost
  • uživatelska znalost PC vč. programů excel a word
  • min. středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu
  • osobní přístup
  • možnost realizace vlastních kreativních myšlenek
  • práci ve stabilní firmě
  • osobní bonusy
  • 50% sleva na firemní produkty
  • práce na plný úvazek, HPP
  • možnost platového růstu

Nástup: možný od 1.6.2019

Svůj životopis prosím zašlete na tomas.k@mixit.cz, děkujeme :)

0 Košík Nahoru