TIP na svatební dar - řekněte své ano krásnému setu od Mixit.

Zásilkovna jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

TIP: Členové Mixit Klubu si mohou s dopravou zdarma přiobjednat ke klubovému balíčku.

Výhodné nabídky Mixitelly: S Mixitkou zdarma nebo ve dvojbalení se slevou

Chcete se stát součástí mixit týmu?

Stačí vyplnit dotazník a my se Vám ozveme :)

Máš rád práci v mladém kolektivu, vymýšlení nových řešení, hledání příležitostí a startupovou atmosféru? Jsi zodpovědný, komunikativní a hledáš práci, která tě bude naplňovat? Vynikáš v maďarštině mezi rodilými mluvčími? Mixit je místo přesně pro tebe! :)

Náplň práce:

  • budování brandu na novém trhu
  • hledání příležitostí
  • komunikace s klienty (e-mail, telefon, FB)
  • administrativní zpracování objednávek
  • spolutvorba marketingových kampaní na sociálních sítích s případným vyhodnocením
  • realizace vlastních inspirací a myšlenek
  • podílet se na vymyšlení obchodních strategií
  • akvizice nových prodejních míst
  • překlady do/z maďarštiny
  • tvorba obchodních cílů
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními (marketing, hr, brand team, výroba a expedice)
  • rozvoj obchodní strategie

    Požadujeme:
  • příjemné vystupování
  • milý písemný a ústní projev
  • komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost, vstřícnost
  • uživatelská znalost PC vč. programů excel a word
  • praxe z ecommerce
  • plynulou znalost maďarského (ideálně na úrovni rodilého mluvčího), čeština
  • min. středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu
  • stát se součástí love brandu
  • neformální atmosféru
  • vstřícný a osobní přístup
  • možnost realizace vlastních kreativních myšlenek
  • zázemí stabilní a rostoucí firmy
  • Multisport kartu
  • 50% slevu na firemní produkty (a možnost běžného ochutnávání :)
  • práci na plný úvazek, HPP (je možnost domluvit se na jiné formě)
  • možnost karierního i platového růstu

Nástup: možný ihned/dohodou.

0 Košík Nahoru