TIP: Členové Mixit Klubu si mohou s dopravou zdarma přiobjednat ke klubovému balíčku. Navíc úspora až 20 %, ochutnáte novinky v předstihu a získáte mnoho dárečků.

Pro srpnový balíček Mixit Klubu namíchala mix vítězka soutěže Masterchef, Kristína Nemčková.

Týden Adama Ondry se slevou 10 %. Probíhá MS v lezení! Držte palce v boji o medaile a účast na olympijských hrách.

Nový letní tubus s rozkvetlou loukou je nyní na výběr i pro vlastní mixy! (tubus zvolíte v prvním kroku košíku)

Chcete se stát součástí mixit týmu?

Stačí vyplnit dotazník a my se Vám ozveme :)

Pracovník expedice a kompletační práce

Společnost Mixit s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Pracovník expedice objednávek pro eshop. Pracovní doba od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30. Nutný potravinářský průkaz.

Náplň práce:

balení a kompletace výrobků a objednávek

  • práce s balícím systémem
  • příprava k expedici a předání dopravcům
  • pomocné kompletační práce

Nabízíme:

  • Multisport kartu
  • nástup možný ihned
  • benefit: 50% sleva na výrobky od Mixit.cz
  • příjemné pracovní prostředí
  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • platový růst
  • práci v populární české firmě
  • pracoviště na Praze 4

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • potravinářský průkaz
  • spolehlivost
  • odpovědný a pozitivní přístup k práci
  • časovou flexibilitu
  • uživatelskou znalost PC
0 Košík Nahoru