Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Úvodní ublognutí

Vítejte na našem novém mixitím blogu, který dává nahlédnout i do grafiky připravované druhé verze webu Mixit.cz. Jaký je první dojem? Nám se líbí a děláme na něm, až se občas zakouří nejednomu z hlavy :)

Proč jsme se rozhodli pro blogování? Celé 3 roky soužití s myšlenkou Mixit se neskutečně bavíme každým novým nápadem a jeho realizací. Některý skončí ohodnocen jako "konina" v šuplíku, jiný nás posune dál. Do poslední chvíle před spuštěním jsme si nebyli jisti, zda je na nákup cereálií, müsli a jiných zdravých dobrot přes internet ČR připravena.. po dvou letech ostrého provozu jsme se přesvědčili, že lze dát eshopu s potravinami hravou podobu, na které se dá stavět. Během té doby jsme zažili i mnoho milníků, drobných zvratů a úsměvných událostí. Rádi se o ně s našimi fanoušky budeme dělit..

Na začátek jsme si připravili opravdový začátek.. fotku naší první provozovny poté, co jsme ji na jaře 2010 s nadšením v očích vymalovali. Za všimnutí stojí "magneťák" zn. Fugison, který dělal společnost při dlouhých letních mixovacích večerech.

Kolo šlo ven, spousty pytlů zrní dovnitř. 
Zpět na všechny články

11 Komentářů k článku Úvodní ublognutí

Cirrat

Cirrat

Rozhodně to byl dobrý nápad – já jsem se díky vám naučila pravidelně snídat, manžel jedné virtuální známé, který trpí celiakií, si díky vám může křoupat a jen za poslední dva měsíce vím o dvou lidech, kteří si namixovali a pochvalují si taky. A rozhodně se těším na další zápisky z blogu.

Odpovědět
kamculenka

kamculenka

Vaše zrní je super, aspoň vím, co v něm je (snad) samé dobré věci :-) Nevím sice kolik je doporučená dávka na snídani, ale neřeším. Těším se na další ublognutí :-) ))

Odpovědět
Naďa

Naďa

Za mixit.cz rozhodně děkuju. Konečně udělá za mě někdo tu “špinavou práci” nápaditého a stále nového míchání, a já pak můžu jenom s chutí chroupat. Veliký dík patří i za osobní odběry na severu :-)

Odpovědět
Petra

Petra

Mixování je super:) Konečně už nemusím z kupovaného vybírat co nebaštím. A díky vám i náš malej prcek baští k snídani zdravě. V případě prcka za to vděčíme hlavně skvělému nápadu s velikonočními vejci z čokolády. Díky moc a jen tak dál :)

Odpovědět
Já

Skvělý napad…..,musly vypada jedle už na obrazku a v reálu je to snad lepší než sex(ups, nebo možná hned v po něm. Nadšen byl muž(pozor ten by se zrního nedotkl a jak si pak křupal, až měl boule za ušima) a dokonce i děti(dcera snědla sama tubus za 5dní) Osobní odběry v bezva místě. Díky

Odpovědět
miška

miška

já moc děkuji za nápad s vlákninou! Je úžasná a ujíždí na ní polovina kolektivu v práci. Vaše muesli je opravdu výborné, je návykové a děsně rychle mizí :-)

Odpovědět
Kristina

Kristina

Jsem moc ráda, že u nás vznikl mixit, konečně pořádné a zdravé musli bez tuny cukru!

Odpovědět
Lukyn

Lukyn

Dnes jsem si konečně donesl první várku – vlastní mix a kaše. Obojí je naprosto VYNIKAJÍCÍ. Rozhodně budu objednávat znovu a znovu a….. díky za to co děláte i za zážitek, který je spjatý s mixováním. Tubusy bezvadné a líbivé. Jedl jsem xx druhů z marketů…no teď vím, že to byla jen ztráta času. Doporučuji všem známým, chválím a ještě jednou děkuju :-)

Odpovědět
Lucie

Lucie

Tak jsem si poprvé objednala vlastní mixit :) Dneska jsem si dala snídani a musím říct, že to je moc dobrý :) Těším se až to sním a objednám si další, už mám nápady ;) Jinak chválím za přesné dodání, za tubus a za celkově pozitivní příjemný přístup !

Odpovědět
Šárka

Šárka

Dobrý den, vaše Mixity jsou výborné, ale poslední mi nebyl doručen ani po zaplacení převodem. Mohli byste mi prosím napsat kontakt s kým to řešit a na který někdo reaguje? info@mixit.cz ne. Děkuji.

Odpovědět
Petr

Petr

Dobrý den, hrozně se mi líbí, jak si každý myslí, že nejí zdravě, když pojídá tohle. Poraďte se se skutečnými odborníky. Mála nápověda. Tudy cesta nevede.

Odpovědět

Komentář

Další články

0 Košík Nahoru