Prodlouženo do dnešní půlnoci: DOPRAVA ZDARMA na odběrná místa Zásilkovny. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Asistentka.cz: Staňte se svého müsli tvůrcem

Zdroj: Asistentka.cz 22.10.2010


Staňte se svého müsli tvůrcem

Staňte se díky Mixit.cz architektem vlastního müsli! Na stránce mixit.cz si každý může namíchat svou vlastní směs cereálií a müsli z více než 70 různých ingrediencí v podobě různých cereálních základů, sušeného ovoce, semen, oříšků, ale i neodolatelností jako je čokoláda na nespočet způsobů, gumoví medvídci nebo lentilky. Na své si přijdou i příznivci bio a českých výrobků, alergici na lepek i početná skupina „vybíračů rozinek“.

Nesnášíte rozinky a každé ráno je vybíráte z misky nebo je přebíráte jako popelka? Zdá se vám, že je ve směsích müsli málo jahod nebo vám chybí něco z exotického ovoce či oříšků?  Na Mixit.cz si můžete vytvořit svou osobní směs, ve které nebude nic chybět nebo přebývat - kombinací je nekonečné množství. Na své si přijdou všichni hračičkové, protože namíchat si vlastní směs je díky přehlednému webu snadné a zábavné. Navíc Mixit výsledek vašeho kreativního tvoření zabalí do originálního designového tubusu a pošle až na váš stůl.
Na Mixit.cz najdete i neustále se rozrůstající nabídku hotových směsí. Sportovci si můžou vybrat směs namíchanou výživovým specialistou pro fitness, svou potřebu ukojí i široké spektrum příznivců zdravého zobání a těšit se na svůj speciální mix mohou i budoucí maminky.

„Hledali jsme díru na českém na trhu a Mixit se nám zdál jako ideální projekt. Ze začátku jsme se sice báli, jak zákazníci myšlenku Mixit přijmou, ale nakonec jsme z ohlasů nadšení, ať už lidé chválí kvalitu müsli, samotný koncept nebo náš web. Internetové stránky jsou naší předností, dodnes je ladíme k dokonalosti, aby byl výběr ingrediencí snadný i pro nezkušeného uživatele, přitom zábavný a graficky příjemný,“
popisuje začátky Mixit.cz jeden z jeho zakladatelů Martin Wallner. „Navíc se snažíme lidem vyjít vstříc nejen tím, že jim nabízíme zábavu a pochoutku, kterou si mohou ušít na míru, soustředíme se také na výběr opravdu kvalitních surovin a snažíme se rozšířit nabídku i pro ty, kdo dávají přednost českým výrobkům a kvalitě BIO,“ doplňuje Tomáš Huber , druhý ze zakladatelů Mixit.cz.

Vánoční Mixit tip

Pokud nevíte, co darovat k Vánocům své zdravě mlsající kamarádce nebo mamince, která věčně nestíhá snídani, pak určitě zkuste speciální vánoční tubus Mixit - směs s chutěmi ryze vánočními. Součástí balení je speciální směs müsli v limitovaném vánočním tubusu, a navíc i poukaz na další nákup na Mixit.cz, aby si mohl obdarovaný zkusit míchání sám. Objednávat ji na www.mixit.cz můžete od listopadu.

0 Košík Nahoru