Adventních kalendářů už moc nezbývá! Neváhejte s nákupem. TIP: vánoční kolekce s novinkami

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Gurmánské Vánoce 2018

Zdroj: tojesenzace.cz 30. 11.


Čekejte na Ježíška s Mixitem

Letos předem varujeme všechny Mikuláše, že by si měli pořídit dostatečně objemné pytle (a svaly) na nadílku. Mixit totiž letos nabídne hned tři různé adventní kalendáře a vybírá se mezi nimi tak těžko, že do jedné domácnosti nejspíš ponese často všechny tři. A ke kalendářům nabídne nepřekonatelný mix oříšků a ovoce Mikulášské nadělení.

Doufejme, že Mikuláš celý podzim věnuje poctivě tréninku v posilovně, protože letos bude svaly opravdu potřebovat. Mixit totiž letos nabídne hned tři obří adventní kalendáře, které jsou jako stvořené pro čekání na Ježíška. V každém okénku je jedna poctivá svačina tak dobrá, že vás bude možná mrzet, že už je 24. prosince a nečeká vás další;) A letos poprvé si můžete dokonce vybrat, co budete v okénkách mít.

1. První kalendář je celý mixitkový, v každém okénku vás čeká jedna müsli tyčinka Mixitka a celkem jich ochutnáte 10 druhů. Všechny jsou za studena lisované (nepečené), slazené jen a jen ovocem a plné oříšků, ovoce a některé i proteinu. (Cena: 729,- Kč, složení: 24 Mixitek (10 různých druhů)

2. Druhý kalendář je pytlíčkový. V každém okénku najde čekatel na Ježíška jednu porci snídaňového musli, kaše, proteinových smoothies, oříšků nebo ovoce v typických mixiťáckých pytlíčcích. (Cena: 1159 Kč, složení: 5x různé müsli mixy, 5 různých kaší, 6 různých drinků, 5x různých mixů lyofilizovaného ovoce, 3 mixy oříšků a suchých plodů)

3. Třetí kalendář je už mixití klasika, letos je ale navíc úplně bezlepkový. Všechny mixitky i pytlíky musli a kaší jsou vybrané tak, aby je mohli celiaci a chutnaly i těm, kdo neudrží žádnou dietu. (Cena 819 Kč, složení: 6 Mixit drinků, 10 Mixitek, 7 MiniMixitek, Mikulášká nadílka do kapsy)

A když už budete v těch mikulášských nákupech, určitě se neztratí ani už tradiční Mikulášské nadělení – tubus s vánočním motivem po okraj nacpaný oříšky a lyofilizovaným ovocem, který voní při každém otevření Vánocemi. Tady se můžete nechat nalákat videem:

Cena 209 Kč, 400 g, složení: sušené datle, medový banán, sušené fíky, pražené arašídy, klikva (“brusinka kanadská”), kešu, mandle, vlašské ořechy, sušený physalis, para ořechy

To všechno vám domů dorazí (pokud Mikuláše nezradí záda, je to přeci jen pořádná váha) v krásných veselých obalech s motivy vánoční rodinné pohody, abyste si ji užili i během jinak hektického adventu.

0 Košík Nahoru