Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pražanda.cz: Nesedí vám lepek? S Pepkem Bezlepkem si budete rozumět!

Zdroj: Pražanda.cz: 30.3.2014


Nesedí vám lepek? S Pepkem Bezlepkem si budete rozumět!

Mixit.cz myslí i na ty milovníky müsli, kteří se tak úplně nekamarádí s lepkem. Nové obrázkové značení vám pomůže odhalit, které suroviny z nabídky Mixitu lepek neviděly ani z rychlíku, a z těch si pak můžete namíchat směs podle vlastní fantazie. Nebo si ušetřete čas a energii tím, že budete věřit vytříbeným chutím zkušených Mixiťáků a půjdete do nového už namíchaného tubusu s názvem Pepek Bezlepek! A s pomocí ikonek u ingrediencí se můžete vyhnout i laktóze, přidanému cukru nebo si namíchat bio mix.

Ať už trpíte celiakií nebo si prostě jen chcete od lepku z nějakého důvodu odpočinout, budete si rozumět s novým přírůstkem do rodiny hotových mixů - Pepkem Bezlepkem. Nová směs kombinuje lehký a křupavý základ z kukuřičných lupínků, rýžových crispies a vloček se sladkokyselými chutěmi ovoce v podobě moruše, goji a mrazem sušeného černého rybízu a ostružin.

Že vás na Mixitu nejvíc baví samotné mixování? Dobrá zpráva, i tak se můžete lepku úplně vyhnout. Mezi základy pro müsli najdete nově na mixitážním pultu Bezlepkový pozob. Ujíždíte si na kaších? Rejžovka nebo jáhlovka to jistí. Pak už stačí jen vylepšit základní směs libovolným ovocem nebo oříšky – bez lepku je totiž velká většina doplňkových surovin. V případě pochyb vám napoví obrázek přeškrtnutého klasu pod jednotlivými přísadami.

„Naším cílem je, aby si na müsli pochutnal úplně každý bez ohledu na dietní omezení nebo alergie. O tom, že se bezlepkové směsi chuťově vyrovnají těm klasickým, svědčí, že si je kupují i zákazníci, kterým lepek nevadí. Prostě jim to chutná," dodává Martin Wallner, jeden ze zakladatelů Mixit.cz.

Nový web (a vůbec, jak se vám líbí nový web?) je vůbec k alergikům a dietářům extra přátelský. Kromě označení bezlepkových ingrediencí tu najdete i upozornění na případnou laktózu, označené jsou ikonou i ingredience bez přidaného cukru (kterých je velká většina a kterým Mixit obecně dává přednost) nebo suroviny v kvalitě bio.

Mixit Pepek Bezlepek, 550 g, 195 Kč.

Více na : www.mixit.cz

0 Košík Nahoru