Vítáme v nabídce Veli-koko-noční MIX v novém tubusu a naše milovaná vajíčka

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Snídejte všichni společně s Mixit rodinkou!

Zdroj: rodice.com 11. 8.


Snídejte všichni společně s Mixit rodinkou!

Se začátkem školního roku se snad vše vrátí do starých kolejí, včetně vstávání a spěšných odchodů do školek, škol i zaměstnání. Abyste si svou ranní rutinu mohli užít doma společně, beze stresu a ještě si zlepšit náladu dobrou snídaní, připravil pro vás Mixit hned tři různé snídaňové směsi.

Mix pro maminky sestavila Masterchefka Kristína Nemčková, tatínkům ho namixovali tátové dva – Michal a David Vaníčkovi, autoři a protagonisté Youtube kanálu Dva tátové. A ten pro nejmenší broučky je přímo z pera (nebo spíš z misky) Mixiťáků. Každý z nich můžete koupit zvlášť nebo ve zvýhodněné rodinné sestavě.

Mix pro maminku

Receptura připomíná bonboniéru v tubusu – každé sousto vás překvapí, ale přitom tvoří celek, který nejde odmítnout. Souhra kardamomu, skořice, mrazem sušených jahod a malin spolu s lahodnými mandlemi v mléčné čokoládě, hoblinkami hořké belgické čokolády a křupavým vypečeným základem si vás získá, ať už jste maminky, babičky nebo třeba jen rádi müsli. Koupí tohoto mixu navíc přispějete 20 Kč na nákup pomůcek pro děti s postižením, jaké má i Kristínina (autorka receptury) sestřička Paulínka.

Mix pro maminku obsahuje: zrní z pece, pražené mandle v mléčné čokoládě, rýžové lupínky, plátky jader mandlí, čokoládové hobliny hořké, slunečnicová semena, lněná semena, lyofilizované maliny, lyofilizované jahody, pufované amarantové perličky, quinoa křupinky, mletá skořicová kůra, kardamom mletý.

Mix pro tatínka

Snídaňová směs dvou tátů obsahuje podmanivou specialitu: slaný karamel. V mixu najdete další pěkně vypečené dobroty jako pražená jádra lískových oříšků, pečené zrní s medem a kokosovým cukrem a nasekané sušené fíky. Když se pak všechny ingredience sejdou na jedné lžičce, jsou doslova k sežrání!

Mix pro naše broučky

Hravý, nadýchaný a neskutečně křupavý mix je plný kakaových polštářků a vykutálených křupinek (např. pšeničné lupínky kakaové extrudované kuličky, ovesné lupínky). Radost a požitek s dobrého mlsání způsobuje také hrst mrazem sušených malin, jahod a banánů. To vše v barevném tubusu s obyvateli pohádkové louky.

Všechny si je můžete navíc koupit ve zvýhodněném setu. Rodinná snídaňová sada Rodinka vám tak zajistí klidnější rána, protože připravit pro celou rodinu křupavou směs s mlékem či jogurtem trvá asi tak minutu. Snídat může celá rodina pohromadě a pochutnají si všichni.

Rodinná sestava, 1 490 g stojí na Mixit.cz za 589 Kč. Složení: 1x Mix pro maminku (700 g), 1x Mix pro tatínka – Slaný karamel (350 g), 1x Mix pro naše broučky (440 g).

0 Košík Nahoru